Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco:
Tak, tak:) To światły człowiek, dopuszczający inny ch do głosu w dyskusji.
No chyba, że Masz inne zdanie, to co innego.
Polecam posłuchać na yt jak zaprosił do programu dot. obowiązku szczepień profesora epidemiologa:) Ekspert wypowiedział może całe 2 zdania. Reszta to przekrzykiwanie Pana Cejrowskiego, bo on przecież jest ekspertem w każdej dziedzinie :D i wszystko wie najlepiej...

Cejrowski to tylko trochę bardziej inteligentny wujek Janusz, który nie dopuści
  • Odpowiedz
wielbiciel butów marki CCC


@MarianKolasa: Śmiechy śmiechami, ale gdyby nagle zaczął reklamować jakieś buty z hasłem "takich butów szukałem całe życie" to by była złoto reklama ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna wiesz na czym polega dziennikarstwo? Na obiektywnym przedstawieniu faktów. Jeśli jacyś foliarze stworzyli taka hipotezę, i jest ona popularna, to nic dziwnego ze o niej obiektywnie wspomniano. Nie widzę w tej wypowiedzi ani jednej jego opinii, ani przedstawiania tego jako prawdę absolutną. Tak powinno wyglądać dziennikarstwo.
  • Odpowiedz
wiesz na czym polega dziennikarstwo?


@Shaggy_dg: to nie jest opinia ?

. Zabijają pacjentów (starych i młodych) wbrew ich woli. Dla oszczędności, na organy, żeby ukryć powikłania poszczepienne, czy dopełnić nielegalnych eksperymentów medycznych...
  • Odpowiedz
@stjimmy ale tego nie ma w tym wpisie o którym mowa. A ja odnoszę się do tego konkretnego. Ogólnie Cejrowski wali straszne babole. Ale rozmawiamy o tym konkretnym przykładzie
  • Odpowiedz