Wpis z mikrobloga

@basia15 no tylko że pomiędzy 1 stycznia a 1 marca jest już duża różnica w długości dnia
I jak niby by się to egzekwowalo?
Panie Januszu miał pan włączyć światła o 18.50 a jest 18.51 mandacik- przecież to absurd
Wyjaśnij mi, bo nie mogę pojąć, co jest złego we włączeniu świateł wsiadając do samochodu za każdym razem
Dużo łatwiej jest pamiętać o tym za każdym razem jak się wsiada
Jak nie miałem
@Ryzu17: bo taka prawda, inaczej nikt nie miałby takiego bólu dupy. Wykopki to w ogromnej plusowej większości eksperci od siedzenia na dupach i klikania w kopmuter nic więcej. Na niczym się nie znają i boli ich gdy ktoś jeździ ciężarówką, gdy ktoś założył sobie niefabryczną rzecz do auta - i to mu działa, gdy ktoś trzyma wiertarkę nie za rękojeść bo według nich to się za rękojeść powinno trzymać. pff
@zortabla_rt: jeżeli komuś podoba się jazda na taczce, spoko niech sobie jezdzi ale jeżeli jak @GnijacyNissan zaczyna #!$%@?ć farmazony o tym, jaka jazda na taczce nie jest wygodniejsza i lepsza niż zwykłym autem czy w tym wypadku np. obniżanie aut i przesadne pochylanie kół ma pozytywny wpływ na właściwości jezdne i (sic)zmniejsza opór aerodynamiczny to warto się odezwać :)
@Ryzu17: najbardziej wieśniacki ? hmm sticker bomb, naklejki pokaż cycki dam ci ciastko itp, sportowe wydechy same w sobie, typu wszystko stock a dowali sobie rynnę zamiast tłumika.

Natomiast świateł do jazdy dziennej w ogóle nie uważam za wieśniackie, sam będę montował. Wieśniackie może być coś, co nie ma żadnego zastosowania i niczego nie polepsza nie poprawia.
@basia15 Niedzielny kierowca jesteś skoro myślisz, że wszyscy jeżdżą przepisowo. Bezpieczeństwa nigdy za wiele a za niektórych debilów trzeba nawet myśleć. Po to są te światła do jazdy dziennej żeby go było widać z daleka nawet w trudnych warunkach. Ale przecież wiesz lepiej.... XD