Wpis z mikrobloga

Po 1 zrobienie z 90KM>170KM to nie jest żaden wyczyn i kucie silnika do tego jest wydawaniem kasy w błoto


@AarturR: LOL. W jakim silniku? To chyba jak ma fabrycznie zakuty dół, to wtedy kucie jest wydawaniem kasy w błoto przy takim podniesieniu mocy.
Poszerzanie nadkoli by zmiescic szerokie felgi xd


@daeun: ehem wrzuciłeś auto gdzie na 1 rzut oka widać że ma locka do driftu a nie szersze felgi XD

@Ryzu17: @Pathlogan: jak ktoś ma pojęcie to zabawy z zawieszeniem sporo dają, i można ładnie zmieniać charakterystykę samochodu nie mam na myśli STANCE MADA FAKA, zagrajcie sobie choćby w asseto corsa i pobawcie się zawieszeniem w samochodzie klasy gt3.

Sztab inżynierów w
r.....j - > Poszerzanie nadkoli by zmiescic szerokie felgi xd

@daeun: ehem wrzucił...

źródło: comment_h5lacXgbo4ZttV4YUatsO2N2cWot7CYP.jpg

Pobierz
@art212 nie napisałem, że wiem lepiej tylko napisałem to co myślę. Jeśli nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem to proszę nie odpisuj a jeśli jestem dla Ciebie idiotą to dodaj mnie na czarną listę.
Nigdzie też nie napisałem, że wszyscy jeżdżą przepisowo i wcale tak nie myślę, piszesz nieprawdę kolego.
@Ryzu17:
- lexusy szczególnie w BMW i VW,
- dziurawy wydech, przelot, czy jak ten syf się zwie. ŻADEN silnik nie brzmi wtedy dobrze. ŻADEN.
- rury kanalizacyjne na końcówkę wydechu,
- przesadzony stance i camber,
- wielkie felgi do małych aut,
- felgi w jaskrawych kolorach typu pomarańcz, żółty, zielony,
- mocno przyciemnione lampy,
- różne zbędne naklejki M3, B5 na passacie, turbo, sport, itp.,
- laminat.