Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xetrov: jeśli to jest tak wykonane i poza obniżeniem nie ma nic dodającego do walorów wyglądowych (?) i do tego jest zwykłym syfem prowadzonym przez jakiegoś tępaka, to tak. ale jeśli to jest zachowane w jakimś stylu, który odpowiada danemu krajowi czy cokolwiek, to nie jest to wiesniackie, a po prostu inny styl tuningu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pathlogan: gościu, a po co obniża się takie Subaru czy Mitsubishi? albo jakiegoś Skyline czy Silvie? mniejszy opór powietrza. wszystko ma zastosowanie. no i taki już styl Japończyków.
@Ryzu17: kurde, fakt. jak mistrz nie ma negatywu i podwozia na ziemi, to nie powinno się tak robić, przepraszam, niepotrzebnie dyskutowałem.

nie miałem pojęcia, że masz tak zamkniętą głowę, elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ryzu17: póki co ty dzbanisz. rzucasz mi znane nazwiska, bo oni nie majo tak. a ja ci powiem, że Drift Patriot też nie ma gleb w samochodach i takich negatywów. bo tak im wygodniej, tak im się podoba. odkrycie, co? każdy może mieć inny gust i wyrażać się o tym w cywilizowany sposób, a nie 'TO UPOŚLEDZENIE DLA SPIERDOKSUUUUUUUW'. naucz się wypowiadać w necie, bo jesteś zwyczajnym bucem. nigdzie nie powiedziałem,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.