Wpis z mikrobloga

@basia15 bo wcale podczas deszczu za dnia światła nie pozwalają zobaczyć z większej odległości innych pojazdow+ co to kogo boli żeby mieć włączone światła, mi to nie przeszkadza że mam włączone za dnia, a jaka byłaby inba jakby w tunelu zepsuło się oświetlenie i wszyscy jechali bez świateł to ciężko sobie wyobrazić
@Cisi gdyby w tunelu zepsuło się światło to ludzie by sobie włączyli żarówki, przecież nikt nie zakazuje. Podczas deszczu się przydają, fakt. Mnie #!$%@? tylko to, że muszę je włączyć nawet podczas zajebistej widocznosci takiej jak na zdjęciu.
Irytują mnie zbędne rzeczy i bezsensowne nakazy/zakazy może stąd mam ból dupy o te żarówki.
basia15 - @Cisi gdyby w tunelu zepsuło się światło to ludzie by sobie włączyli żarówk...

źródło: comment_qnubgCyYRkXT9ziJekoVsnRZcJGD8SPT.jpg

Pobierz
@Pathlogan: @Lysyn: Mam znajomego, który założył to na samochód. Gdy zdjął ten materiał z maski, bo chciał umyć samochód, to się okazało, że ta osłona do ochrony maski przed opryskami zrobiła więcej szkody jak pożytku, bo zniszczyła lakier samochodu. Co jak co, ale jest to podatne na temperatury, materiał pracuje i w efekcie lakier samochodu obrywa bardziej.
@GnijacyNissan: jeszcze większych głupot nie słyszałem.. zgaduje, ale wydaje mi się, że masz koło 15lat? jeżeli nie znasz się i ktoś ci to próbuje udowodnić to nie wyśmiewaj go a choć postaraj się zrozumieć co chce ci przekazać. Zaczynając od stylu "stance" to nie miał on korzeni w japońskiej motoryzacja i mieszanie go z nią jest wręcz jej obrazą. Obniżanie zawieszenia tak jak na autach przedstawionych powyżej przez ciebie prowadzi do
@basia15 ok, to w takim razie zaproponuj odpowiednia godzinę dla każdego z 365 dni w roku o której trzeba włączyć światła w samochodzie, bo w końcu zmrok jest o różnych porach, w deszczu światła raczej pomagają innym ustalić pozycję Twojego samochodu, więc połowa ludzi by zapomniała włączyć światła bo dla kierowcy widoczności dużo nie poprawiają
Sam w pochmurny dzień uniknąłem wypadku na osiedlowej drodze bo facet mi wyleciał 60 na godzinę z
@Cisi można podzielić rok na kwartały i już będzie dużo łatwiej ustalić takie godziny. Trochę myślenia i nie musielibyśmy #!$%@?ć całą dobę z bezsensownie włączonymi światłami.
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
@Shatter no to dlaczego się wypowiadasz na tematy, o których nie masz żadnego pojęcia? Po pierwsze, obniżenie auta nie oznacza od razu, że czyms sie szura. Obniżenie nawet o 1-2 cm jest w stanie poprawić wygląd i właściwości jezdne bez szkody dla użytkowości. Po drugie, obniżając auto na dobrych częściach zmienia się charakterystyka tłumienia, zwykle są to zawieszenia twardsze, sportowe, co zmniejsza skok amortyzatora, więc nie przycierasz. I w końcu po trzecie,