Wpis z mikrobloga

Ja jestem służbowo w #bialystok dzisiaj po raz 7 albo 8 w i mentalność ludzi odpowiada mi dużo bardziej niż w rodzinnym mieście #warszawa. Może nie jakoś skrajnie ale jednak widać różnicę. Do tego czysto i brak jakiegoś większego menelstwa. Wszyscy mili i kulturalni. Ogólnie jeżdzę po Polsce i bez porównania. Z czego to wynika?

Pobierz Zbiegokolicznosci - Ja jestem służbowo w #Białystok dzisiaj po raz 7 albo 8 w i menta...
źródło: comment_fpvAHaFg2joeTnYb62dmwHpl6A2MMHRb.jpg
  • 11
@Dutch: Dostrzegam też jeszcze jeden aspekt. Tutaj, czyli w białym nie ma zabardzo przyjezdnych i jak kogoś zapytam na ulicy która godzina to z uśmiechem odpowiada. W Wwa to wywołuje zaskoczenie i zmieszanie, bo przypadkowa osoba na ulicy nie jest u siebie i czuje się mniej pewnie. No i się przekłada na tysiące innych sytuacji. Taka luźna myśl.
@Vein: Jestem obywatelem świata ;) A serio - też sporo jeździłem po Polsce (i świecie); Białystok wyróżnił się na razie głównie tym że każdy wgapia się w Ciebie i rozdziawia gębę jakby widział inny gatunek (a daleko mi do "pedała w rurkach", uwierz).