Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak rozumiec sytuacje kiedy niebieski, nic mi nie mowiac, wybiera sie na piwo z laską, z którą kiedyś przede mna kręcił i nie wyszło? Wiem też że regularnie obczaja ja na fb/insta/snapie :/ Istnieje coś takiego jak niezobowiązujące piwo, czy jednak coś może być na rzeczy? Tzn. myśli o niej nadal czy coś? Czy gdybyście byli szczesliwi to szlibyscie na piwo z niedoszłą laską? (,)

#zwiazki #feels #niebieskiepaski #rozowepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
A ja tam wierzę w niezpbowiążujące piwko. Gdyby mi kóraś z lasek z ktorymi nie wyszło zaprosiła to to z chęcią bym wyskoczył i pogadał o starych czasach i powiedział jak to dobrze mi się układa z moja kobieta i jak jestem wdzięczny losowi. no i ogólnie bym ciągle gadał moja laska to moja laska tamto xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu mu nie ufasz? Chcesz go trzymać na smyczy? To już nie można mieć znajomych przeciwnej płci? Opanuj się kobieto, to tylko głupie, niezobowiązujące piwo z koleżanką. Już pomijam fakt, że nie musi ci się ze wszystkiego spowiadać, tym bardziej z głupiego piwa ze znajomymi. Telefon też mu sprawdzasz? W sumie pytanie retoryczne skoro wiesz, jakie profile odwiedza.

Gdyby chciał, to by cię już zdradził, nie?

Ja #!$%@?ę, z kim
@LeVentLeCri: absolutnie nie. laska by wszystko wiedziała zawsze, tak było i jest. różnią się tylko laski jedna zgodzi się na takie spotkanie i strolowanie konkurentki z miejsca, druga zrobi wyrzuty i trzeba postawić ją przed faktem dokonanym niestesty. to nie jest tak że tylko faceci stuleje i spierdoxy, laski mają w #!$%@? kompleksów. A #!$%@? na dwa fronty jest po prostu słabe. Każdy może spróbować i się przekonać, duży procent tak