Wpis z mikrobloga

Mirki drogie mój ojciec szuka dla siebie kolejnego motocykla.Musi być to coś sporego,turystycznego,bardzo wygodnego - coś czym można pojechać dookoła świata.Oczywiście takie rzeczy jak ABS i inne pierdoły obowiązkowe.Póki co ma na oku pare modeli BMW: BMW K , BMW LT, BMW RT ale w sumie ciężko więcej powiedzieć bo wszystkie wyglądają podobnie.Są tu jakieś obieżyświaty/użytkownicy powyższych motocykli żeby sie wypowiedzieć coś na ich temat? Budżet do 30 tysięcy. #motocykle
  • 11
@PancakeV: jeśli jeździ solo to F800GS. Kilku(nastu) obieżyświatów wybrało go na moto do podróży. Wygodny, relatywnie bezawaryjny, ekonomiczne spalanie (mi wychodzi 4,7-5,2 litrów średnio), gratów na rynku sporo bo popularna maszyna (sprawdź sobie np. Allegro czy olx), nie jest przekombinowany, części raczej nie kosztują fortuny a ponieważ to popularna maszyna, to wielu mechaniorów robi + społeczność w PL i na świecie jest spora. Bardzo przyzwoite osiągi na PL drogi. Minusy -
@DMMotoAdventures: trochę się zgodzę patrząc po upatrzonych modelach bawarii a trochę nie :) Ma być wygodne i bezawaryjne i giejes IMO spełnia te kryteria. Walnąc mu jakieś szosowe gumy i masz szosowo-turystyczne moto :)
@PancakeV: ok to jak takie duże kloce to faktycznie coś jak Goldas albo to BMW R1200LT. No ale to zupełnie nie moja liga choć jednego użytkownika LT kojarzę i trochę nim pojeździł po świecie (jakieś Maroko, Tunezja, Hiszpania)