Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #depresja w moim przypadku jest uzasadniona?

Statystyki życiowe (wiek 28lat, szczupły, twarz: 4/10, wzrost: karzeł)
- ilość #zwiazki - 0,
- ilość możliwych #zwiazki z różnymi #rozowepaski: ~12-15
- ilość partnerek seksualnych (beniz into vagina): ~4 (z czego wiekszosc to pojedyncze stosunki)
- ilość parnerek (seks oralny) (łącznie z powyższymi): ~6
- ilość niewykorzystanych szans łóżkowych (np. speniałem się albo był jakiś fail z benizem): ~5
- średnia atrakcyjnośc partnerek seksualnych: 5.0/10.0 (najwyższa: 8.0, najniższa: 2.0, mediana 4.0)
- średnia tusza parnerek seksualnych: nadwaga (najniższa: bardzo szczupła, najwyższa: bardzo gruba, mediana: nadwaga)
- źródło poznanych kobiet: 90% #tinder

Podsumowując, kobiety poznawałem głównie przez Tindera. W zdecydowanej większości były to dziewczyny z nadwagą, większą lub mniejszą, natomiast twarz była na "moim poziomie". Wszystkie te dziewczyny wrzuciłem do #friendzone, głównie z racji tuszy (jak już pisałem, ja jestem zadbany i szczupły). Kilka dziewczyn było szczupłych ale z innych powodów nie nadawały się do #zwiazki (karynizm, brak chemii, pociągu seksualnego). Mimo, wieku okazji na #seks (przeważnie z grubymi dziewczynami) mam tylko kilka stosunków za sobą, ponieważ nie chcę tego robić z kimś kto mi się nie podoba, jednocześnie, gdy mogłem to zrobić z atrakcyjnymi dziewczynami to z jakiegoś powodu się cykałem, że nie podołam.

Proszę o szczerą ocenę czy nadal powinienem się umartwiać jaki ze mnie #przegryw. Prosze nie dodawać mi ujemnych punktów za ten stulejarski post.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy #depresja w moim przypadku jest...

źródło: comment_YuAlL0t6zicEyiIjlWPFv4lV35Hzm79N.jpg

Pobierz

Czy powinienem dalej mieć depresję?

  • Nie, masz całkiem normickie życie 74.5% (242)
  • Tak, za mało ruchasz 25.5% (83)

Oddanych głosów: 325

  • 21
Statystyki życiowe (wiek 28lat, szczupły, twarz: 4/10, wzrost: karzeł)

- ilość #zwiazki - 0,

- ilość możliwych #zwiazki z różnymi #rozowepaski: ~12-15

- ilość partnerek seksualnych (beniz into vagina): ~4 (z czego wiekszosc to pojedyncze stosunki)

- ilość parnerek (seks oralny) (łącznie z powyższymi): ~6

- ilość niewykorzystanych szans łóżkowych (np. speniałem się albo był jakiś fail z benizem): ~5

- średnia atrakcyjnośc partnerek seksualnych: 5.0/10.0 (najwyższa: 8.0, najniższa: 2.0, mediana