Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Napisał książkę i prowadzi bloga po wybudowaniu jednego domu. Każdy kto wybudował dom może/mógł napisać książkę, napisać bloga - @chafer przyjął taki model biznesowy, a nie inny.

Trochę mi to przypomina, jak jakiś artysta pomaluje płótno w "paski" - i każdy krzyczy - "ja też tak bym mógł!" - ale tego nie zrobił, nie wpadł na to i nie odważył się tego zrobić - więc gówno mógł.

Czytam @chafer jak
  • Odpowiedz
Nie będę się kopać z człowiekiem który i tak nadal będzie robił to co robi i to co pisze jest oczywiste jak „aby zmniejszyć ryzyko udaru słonecznego używaj nakrycia głowy”


@Hannahalla: Ale dlaczego masz się ze mną od razu kopać? :(

Robię to co lubię. Moje artykuły były na głównej kilka razy tylko w tym roku, a tag #budujzchaferem obserwuje prawie 800 osób. Jak widzisz dla wielu osób moje rady są
  • Odpowiedz
@Hannahalla wiesz twoje argumenty naprawdę są słabe, to tak jak z kościołem i naukami od ksieży, którzy zęby zjedli na robieniu dzieci i współżyciu. Nie wiadomo czemu, ale ludzie do nich chodzą i zapisują w kalendarzu, bo tak. Gość odpowiedział racjonalnie, że prócz budowy swojego domu, pośredniczył w kilku innych projektach, czyli tak - może się na tym znać. Ty uprawiając np. Od kilku lat marchew też możesz napisać o nich książke
  • Odpowiedz
  • 1
@Hannahalla ktoś kto sam pobudował dom to jest geniusz, ekspert i kiedyś panny za takim to by biustonosze ściągały, laski robiły, tak było - przysięgam.
  • Odpowiedz
no tak, jak ktoś np chce być specjalistą od fizyki jądrowej to musi zbudować minimum osiem reaktorów


@HIGH_BEAM: To jakbyś porównywał TIRowca co raz przejechał daleką trasę i jedną podróżą w kosmos xDDD

Problem w byciu ekspertem po wybudowaniu jednego domu jest dysonans jaki powstaje np. robiłem fundamenty w taki sposób i mi wyszło więc sprawdzi się to u każdego. A ktoś kto zajmuje się budowlanką od lat może wiedzieć jakie
  • Odpowiedz
Pamiętajcie Mirki, od dzisiaj żeby oceniać, czy podobał Wam się film, musicie kilka najpierw nakręcić. Zeby krytykować jakiś album muzyczny musicie najpierw nagrać kilka płyt. No i teraz najmniej prawdopodobne - zeby krytykować kobiety, musicie chociaż kilka razy cym cy rym cy ram pam pam cia ram ciam ciam pa ram
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Jakbyś przeczytała ze zrozumieniem ze dwa wpisy @chafer 'a, to może zamiast się śmiać, zobaczyłabyś ile wartościowej wiedzy w nich przekazuje.

Przymierzam się powoli do zakupu działki i budowy domu. Przeczytałem całkiem sporo wpisów @chafer, zajrzałem na jego bloga i kupiłem jego książkę. Nie uważam, żeby czas poświęcony na lekturę był w jakikolwiek sposób zmarnowany. Dowiedziałem się sporo przydatnych rzeczy, o których sam do tej pory nie myślałem. Uważam,
  • Odpowiedz
@Hannahalla otrzymałaś kontrargumenty na tacy od @chafer i nie dość że się nie odniosłaś to jeszcze dalej ciągniesz swoją logikę a wspołmówcę zlałaś moczem, atencjuszka pełną parą. Jak już się #!$%@? i kogoś wołasz to przynajmniej wejdź w polemikę i wyjaśnij swój tok myślenia a nie kręcisz gównobaity półsłówkami.

ja nigdy nie pisałam że dobrze gotuję to wy wykreowaliscie taką opinię


No no XDD A jak 2/3 tagu gotuj z wykopem balsamowało
  • Odpowiedz