Wpis z mikrobloga

1. Badz losowa rozowa ktora nic nie robi
2. Zlap bol dupy ze ktos cos robi
3. Zrob wpis liczac ze inni tez maja bol dupy
4. .....
5. No profit.

Szacunek, że facet się tu pofatygował i kulturalnie zwrócił z pytaniem o co biega
na co dostał odpowiedz:

Przeca ci nie zakazuję pisania porad - po prostu mnie to w ciul śmieszy.


12/10 Robot kuchenny would buy.
  • Odpowiedz
@Hannahalla Wypok zawsze musi sie przyczepic... do wszystkiego.

Sam kupilem ksiazke, czytam Jego artykuly na blogu. Wpisy @chafer natchnely mnie zeby samemu podjac decyzje o budowie domu. Gdy mam problem, watpliwosc moge do niego napisac i ZAWSZE pomaga. Jego rady nie sa jakims olsnieniem i wiedza tajemna. Ale dzieki swojej pracy pomaga takim jak ja. Systematyzuje zagadnienia, sklada je w jedna calosc dzieki czemu oszczedza sie godziny szukania informacji ktore w obecnych
  • Odpowiedz
@Hannahalla: po roku siłowni może napisać poradnik jak zacząc by nie #!$%@?ć sobie np. pleców
Tak samo tutaj może dla ciebie smieszne ale komuś się przyda
#!$%@?ć lpeiej niech taki @chafer pisze książki niż w empiku będzie jakieś gówno pokroju biografia youtubera czy inne syfy
  • Odpowiedz
@Hannahalla: w koncu ktos to napisal. Rodzice wlasnie buduja pierwszy dom i czasami wpadne ich odwiedzic (zadne z nas nie znalo sie na budowlance) ale wiedze juz mam wieksza niz to co pisze kolega bordo, spoko kazdy moze pisac co chce ale kto to wykopuje? I przeciez kazdy przy zakupie chocby dzialki zobaczy ze rozni sie to troche od tego „poradnika”
  • Odpowiedz