Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Też mi się rzuciło w oczy to znalezisku w wykopalisku i to jak chętnie wykopki kopią - co najmniej jakby większość zamierzała taki dom budować xD

@chafer KUP MOJO KSIONRZKE!!! To się łapie pod spam, bo tego typu gównoporady - większość z nich - są oczywiste dla każdego, kto choć trochę ogarnia temat, nie mówiąc już o mnie, która nie zbudowała nawet porządnego domku z piasku xD
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Hałabała uspokój się. Do przeliczenia opłacalności ogrzewania nie trzeba mieć doktoratu, ani zbudować wcześniej 70 domów do testów. Tak samo z resztą porad. Są cenne informacje, które można komuś przekazać nawet z niewielkim doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@Hannahalla @chafer jest takie forum nazywa sie murator forum, przy zalozeniu ze wszystkie tresci tam to 100% to rzeczy wazne istotne to 20% reszta to awantury klotnie i reklamy, charer to robi wielka przysluge ze wyciaga tylko esencje z tego forum i to jest bardzo fajne. Ja go jeszcze zachecam zeby zaczal tez wyciagac esensje z samej techniki budowania ale moze ktos inny bedzie wolal albo lepiej sie czul w tej roli.
  • Odpowiedz