Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: warto jeszcze tylko wspomnieć że budowa domu zazwyczaj trwa latami i koncentrowanie się na tym że to "jeden" dom to trochę manipulacja - to co spieprzyłem budując ścianę w kuchni mogę natychmiast zmodyfikować budując ścianę w salonie, podobnie z urządzaniem pomieszczen ¯\_(ツ)_/¯

Co oczywiście nie znaczy z drugiej strony, że jeden taki projekt awansuje człowieka do rangi eksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jeszcze-jak: Te porady nie są najwyższej jakości.


@Hannahalla: Chlop wybudował dom i dzieli się swoimi radami. Dla zielonki w temacie są one dosyć istotne. Skoro uważasz, ze nie są dobrej jakości, zawsze możesz zabrać głos w dyskusji i merytorycznie wskazać co można zrobić lepiej i na co uważać. Przecież ten człowiek nie tworzy „kompendium dewelopera”, tylko poradnik na podstawie własnych doświadczeń.
  • Odpowiedz
no tak, jak ktoś np chce być specjalistą od fizyki jądrowej to musi zbudować minimum osiem reaktorów


@HIGH_BEAM: dlaczego nadinterpretujesz? Jeżeli ktoś chce być specjalistą od budowy reaktorów, to powinien trochę poterminować. A żeby być specjalistą fizyki jądrowej reaktorów budować nie trzeba.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: @chafer:
Spokojnie, Hannahalla to specjalistka, akrobatka od wszystkiego.

Hania gotuje, recenzuje odkurzacze, wyraża opinie o procesie klejenia drewna i o tym, że wymiary desek to tylko w calach (chociaż zrobiła tylko stolik z palet)

@Hannahalla jest również specjalistką od wykopu, krytykowania ludzi - taka pijawka dobrej energii.

Także spokojnie, czytałem twoje artykuły z przyjemnością, ktoś ma tu ból dupy o biznes.

Idąc jej tokiem trzeba być Sashą Grey żeby
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ja tez wybudowałem tylko jeden dom, a założę się, że mam wiedzę większą niż 90% budowlańców. Może nie w każdym zakresie, bo niektórych rozwiązań nie robiłem i się nie znam, ale to co w domu było wykorzystywane, to zgłębiałem maksymalnie dokładnie. Wiele rzeczy sam musiałem ogarnąć i policzyć, wiele pokazać wykonawcom jak mają robić, sporo patentów wymyśliłem sam i "sprzedałem" później dalej (choć np. w jednym istotnym przypadku po latach
  • Odpowiedz
@Hannahalla Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę Twój nick. Nie spędzam tu tyle czasu, żeby znać wykopowych celebrytów. Zerknąłem na Twój profil i znalazłem tam wzmiankę o rzemiośle kuchennym, więc moim honorem było się #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz