Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Zgadzam się. To, że wybudowałem tylko jeden dom może budzić wątpliwości więc wyjaśniam:

1. Budowę mojego domu rozpocząłem w 2010 roku i mieszkam w nim już ponad 6 lat. Książkę napisałem dopiero po kilku latach udzielania porad budującym - pomagam przy wyborze działki, projektu, wyjaśniam wątpliwości. Nie jestem pośrednikiem ani projektantem - po prostu (albo aż) rozmawiam z ludźmi, odpowiadam na ich pytania i rozwiewam wątpliwości. To nie jest tak,
  • Odpowiedz
  • 146
@Hannahalla nie no, lepiej #!$%@?ć tylko o kotletach, ciastach, ciastkach i inny głupotach które potrafi wykonać chiński robot kuchenny za 500zl xD. Każdy ma takie pasje i zajmuje się tym w czym jest dobry. Ty dobrze gotujesz to piszesz o tym, dajesz ludziom fajne pomysły, tipy etc. Koleś do którego warczysz widocznie ma duże do powiedzenia w swojej dziedzinie, ludzie chcą z jego wiedzy czerpać, a przy okazji jest bystry i zarobi
  • Odpowiedz
  • 1
A znacie jakiegoś mechanika który jest nie wiadomo jak obkuty wiedzą, ale naprawił w życiu tylko jeden samochód?
  • Odpowiedz
Jeśli skala wiedzy jest od 1 do 10 w jakimkolwiek temacie gdzie 1 to nie wiem nic, a 10 to wiem wszystko (utopijny model) to według mnie kogoś o wiedzy 2 już warto się słuchać jeśli jest się jedynką.
  • Odpowiedz