Wpis z mikrobloga

Mirki, kłócę się już z ojcem o to po raz Nty i dalej nie możemy dojść do porozumienia. Widać tu zupełnie dwie różne szkoły parkowania samochodu. Mianowicie, starszy uważa, że powinno zostawiać się samochód na ręcznym i zawsze obowiązkowo wrzucać jedynkę, natomiast ja uważam, że sam ręczny wystarczy (pomijając jakieś hardkorowo parkowanie na stromiźnie, to wtedy też wrzucam jedynkę dla pewności). Proszę o wasze głosy, jak wy parkujecie?
#kiciochpyta #samochody #motoryzacja
  • 188
@jempierozki rozumiem te argumenty, ale zdarzyło mi się czasem pożyczyć samochód ojca żeby coś załatwić i bardzo często podczas odpalania rwał do przodu bo nie zajarzyłem, że jak zwykle 1 jest wrzucona :D na szczęście nigdy przez to nic się nie stało ale te kilka pierwszych razy zawsze podnosił temperaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz już wyuczyłem się sprawdzania zawsze skrzyni biegów nim wsiada do obcego samochodu (
@BajerOp: Gówno nie rację. Jeżdżę różnymi autami od 10 lat i przez ten czas zostawiam auto tylko na ręcznym (do czego został on zresztą stworzony). Przez ten czas również może 1 czy 2 zostawiłem dodatkowo na biegu bo stromizna była, ale na co dzień nie ma żadnego uzasadnionego powodu by zostawiać auto na biegu.

I nigdy nie przymarzła mi w zimie linka- wystarczy nie zostawiać auta na tydzień na mrozie.

Zgadzam