Wpis z mikrobloga

Mirki, kłócę się już z ojcem o to po raz Nty i dalej nie możemy dojść do porozumienia. Widać tu zupełnie dwie różne szkoły parkowania samochodu. Mianowicie, starszy uważa, że powinno zostawiać się samochód na ręcznym i zawsze obowiązkowo wrzucać jedynkę, natomiast ja uważam, że sam ręczny wystarczy (pomijając jakieś hardkorowo parkowanie na stromiźnie, to wtedy też wrzucam jedynkę dla pewności). Proszę o wasze głosy, jak wy parkujecie?
#kiciochpyta #samochody #motoryzacja
  • 188
@fan_comy dużo w Krakowie się naogladałem samochódow to na ręcznym zostawianych, które się staczały na tramwaj np xD więc nauczony widokami wole wrzucić ten bieg. Mój Reno wymaga sprzęgła, choć nowa Mazda nie xD

@jempierozki skoda roomster uwielbia zamarzać właśnie na hamulcu. Potem Susz 30 minut z silnikiem zapalonym by wszystko odmarzlo. Tej zimy 4 razy przeżyłem w firmie, bo zawsze ktoś zostawił na ręcznym ( mi też się zdarzyło) ;)
@fan_comy: 1 + ręczny. Kiedy auto nie będzie używane dłużej albo gdy wiadomo, że będzie zła pogoda, tylko 1 bez ręcznego.
Dlaczego tak? Może to już nie te czasy, ale pamiętam jak na osiedlu samochody lubiły wyjeżdżać w nocy same z parkingu na skutek awarii ręcznego i rano trzeba było wpychać spowrotem bo nie można było wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie, to nie mit, że