Wpis z mikrobloga

  • 1570
A, wy co, dalej jakieś allahy czy martwe ciągi?

A tak serio, to dostałem taki pas magiczny co pobudza mięśnie. Nie mam nic do stracenia, to sprawdzę. Dzisiaj poużywam godzinę. Potem zdam relację czy jakieś domsy są czy cokolwiek. Jak zainteresowany, to daj znać to zawołam. Spodziewam się oczywiście niczego XD
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Pobierz
źródło: comment_yPLdKefSTP9CanmxlELbI2YZndeUD4YY.jpg
  • 66
@DywanTv: Z tego co kiedyś gdzieś wyczytałem, to nie do końca zdrowe te pasy bo przyzwyczajają mięśnie do nienaturalnych bodźców a co dalej za tym idzie - to osłabia reakcję mięśni na naturalne, Twoje napinanie mięśni.
Więc spada siła i wydajność. Ale podejrzewam, że to trzeba przeginać mocno by doprowadzić do poważnych skutków.
@m4kb0l: To sa popularnie zwane "zakwasy". Jednak zakwasy sa czyms innym z biologiczno-metabolicznego punktu widzenia. Jak robisz jakis ruch dlugo i zaczynaja Cie piec miesnie - to sa zakwasy. Jak zrobiles super trening i na drugi czy trzeci dzien bola cie miesnie przez caly dzien albo nawet dwa czy trzy - to sa jest tzw. DOMS (ang. delayed onset muscle soreness).
A tak serio, to dostałem taki pas magiczny co pobudza mięśnie. Nie mam nic do stracenia, to sprawdzę. Dzisiaj poużywam godzinę. Potem zdam relację czy jakieś domsy są czy cokolwiek


@DywanTv: xD lol
@DywanTv: śmigiełko. Takie pasy - przez skurcze wywoływane impulsem elektrycznym - wymuszają na mięśniach skurcze. Mniej więcej tak to efektywne jak napinanie brzucha podczas robienia kupy. Na dłuższą metę możesz się poparzyć/dostać wrzodów.