Wpis z mikrobloga

Na weekend wróciłem do rodzinnego domu i zastałem taki widok z balkonu. Tak, płot przechodzi przez ćwierć działki i chodnik. Tak, sąsiedzi obok to inna wspólnota i zdecydowali nie dokładać się do utrzymania placu w sprawności i czystości.
Drugie zdjęcie w komentarzu.
#sasiedzi #polskiedomy #heheszki
DominatorTerminator - Na weekend wróciłem do rodzinnego domu i zastałem taki widok z ...

źródło: comment_SQpRgtHFoL41IdUPfQwDOOptmpizTvuX.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instalacje robi się na multiswitchach, ale w polsce jak w chlewie i dopiero od 2013 mamy odpowiednie przepisy nakazujące deweloperce zrobienie instalacji pod isp i rtv.


@s_t_u_l_e_j:
Co to za przepisy? Kupiłem mieszkanie w 2016 i nie ma okablowania ani pod tv ani pod Internet
Każdy komu tv potrzebne n--------a na antenach i talerzach
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator Wspólnoty autonomiczne jak rozumiem? Więc wolny ryneg zadecydował jak ma to wyglądać, przecież miał być lekarstwem na wszystko xD K---a niektórzy wrzucają tutaj znaleziska, ze ludzie mogą prywatnie budować drogi i państwo nie jest potrzebne, a tutaj 2 wspólnoty maja problem, żeby ogarnąć kawałek chodnika i trawnika xD

Ps. I tak jestem za wolnym rynkiem.
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator: ale co w tym złego? skoro są inną wspólnotą, to dlaczego mają bulić do waszej wspólnoty? rozumiem, że wasza wspólnota jest chętna na dawanie kasy innym tak? zawsze niby inni to janusze, a ja uważam, że to wasza wspólnota to takie typowe janusze i grażyny... "oooo odgrodzili się... nie bedom nam już płacić... ciekawe co zrobią ich dzieci ho ho ho".

jeśli jesteście tacy zajebiści z kasą, to spokojnie
  • Odpowiedz