Wpis z mikrobloga

Na weekend wróciłem do rodzinnego domu i zastałem taki widok z balkonu. Tak, płot przechodzi przez ćwierć działki i chodnik. Tak, sąsiedzi obok to inna wspólnota i zdecydowali nie dokładać się do utrzymania placu w sprawności i czystości.
Drugie zdjęcie w komentarzu.
#sasiedzi #polskiedomy #heheszki
DominatorTerminator - Na weekend wróciłem do rodzinnego domu i zastałem taki widok z ...

źródło: comment_SQpRgtHFoL41IdUPfQwDOOptmpizTvuX.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Multiswitche kaskadowe, im więcej portów tym droższe - można je łączyć jak zabraknie portów bo np. ktoś zechce mieć 4 dekodery z nagrywarką w mieszkaniu.
Nie tracisz żadnego sygnału. W jednym kablu spuszczasz sat+naziemną i gniazdem końcowym sobie to odseparowujesz - częstotliwości naziemnej od satelity.
  • Odpowiedz
@Shatter: Żeby wszędzie gdzie chcę mieć sygnał? Stołowy, kuchnia, sypialnia, gościnny i sypialnie dzieci (8 wyjść, do stołowego i sypialni idzie podwójny). No a później się raczej ciężko kable kładzie w domu :-)
Psuć się nie psuje, obraz na jakości nie traci bo to przecież przekaz cyfrowy, jak straci 2% na mocy sygnału to i tak kable potrafią zabrać więcej.
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: co ci nie pasuje w grodzonych osiedlach? Bezpieczniej, czyściej, podwórko nie jest kuwetą dla piesków mieszkańców innych osiedli, menele nie wbiją na osiedle i nie będą szaleć w śmietniku. Jak się płaci za utrzymanie czegoś to się bardziej szanuje.

Brakuje jeszcze #!$%@? o tkance miejskiej xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Dymass Czasem mi się wydaje, że oni są gorsi od tych "Januszy". Sam komuny nie pamiętam ale z opowieści wynika, że ludzie jakoś między sobą się dogadywali. A teraz wystarczy, że ktoś robi w korpo i ma kartę w debecie to od razu do drugiego człowieka podchodzi jak do śmiecia.
  • Odpowiedz
zdecydowali nie dokładać się do utrzymania placu w sprawności i czystości


@DominatorTerminator: może problemem były stawki, które brał jakiś kuzyn członka zarządu drugiej wspólnoty? Poza tym ten plac zabaw jest tak #!$%@?, że szkoda gadać. Ja pamiętam, że 20 lat temu były ciekawsze rozwiązania, a to co pokazałeś na zdjęciu ciężko w ogóle nazwać placem zabaw
- prosta, nudna i niska zjeżdżalnia z jakąś bezsensowną drabinką,
- 2 huśtawki, z czego jedna jest dla bardzo małych dzieci, więc nawet dwójka dzieci w tym samym wieku razem się nie pohuśta...
- 1 (słownie: jedna) huśtawka
sing - > zdecydowali nie dokładać się do utrzymania placu w sprawności i czystości

...

źródło: comment_DUOgkyXT80frjlDGJqzieCjUBlzjFEg1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz