Wpis z mikrobloga

@DominatorTerminator Tak jest jak nagle dostanie się kawałek gruntu w posiadanie na kredyt, wzrasta poziom zajebistości, i jako "Elita" trzeba oddzielić się od reszty plebsu i w ich mniemaniu robactwa. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator Korzystać każdy by chciał ale płacić komu to nie ma za sprzątanie, koszenie, konserwację. Co innego mogą zrobić, przecież nie stanie tam jakiś Pudzianowski i nie będzie stróżował. Do dzieci się pewnie nikt nie przyczepia, że się bawią tylko chodzi o starszych co chcą cebulić. Samo wykonanie jest beznadziejne, nie wiem kto to zaplanował. U Nas jest ogrodzenie wokół dużego placu zabaw i każdy kto płaci ma klucz
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Zarówno cp jak i nc+ nadają z tych samych transponderów te same kanały, będziesz je odbierać z taką samą jakością xD
Nie masz żadnego narzucenia.
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator zastanawiam się jak rozwiazali sytuację ze światłem pochodzącym z lampy w narożniku płotu z drugiego zdjęcia? Czy w nocy stoi ktoś z kocem i nie pozwala, by światło oswietlalo działkę sąsiadów? :-P
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator: Rany Boskie, u mnie mamy patio wielkości połowy Twojego placu z piaskownicą, placem zabaw, roślinami o które trzeba dbać. Do tego żywopłoty na zewnątrz, garaż podziemny, ochronę, monitoring itd., wszystko zadbane przez ludzi z zatrudnionej obsługi. Czynsz kosztuje 550zł/mies. za 48m2 wliczając w to ryczałt za wodę i ogrzewanie. To ileż mogła zaoszczędzić ta Wasza wspólnota grodząc się od tamtych płotem??? Pokłócili się Janusze na zebraniu i po złości tak
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak, pozycja 13e. Wizja tv nadawała na 19.2e.
Zresztą nie jest problemem ustawienie dwóch pozycji 13 i 19 i zrobienie instalacji na multiswitchu.

Zawsze z tego kisne, budynki mające mniej niż 10lat oszpecone miskami bo buduje się jak najtaniej i dopiero odpowiednie przepisy nakazały, że trzeba kupić 200m kabla, 2 multiswitche i 1 miske i antene dvb-t za ~2000zł i zrobić instalacje.
  • Odpowiedz
@Shatter: Coś mylisz chyba. Sam mam coś takiego w domu (rozdzielenie sygnału na wszystkie pokoje - oczywiście mniejsze niż na zdjęciu) i odbierają na tym samym kablu kanały od wszystkich operatorów (w tym naziemne). Zresztą masz tam wejścia od 2 anten sat. więc możesz mieć w jednym kablu sygnał z dwóch satelitów.
  • Odpowiedz