Wpis z mikrobloga

Gospodarka upada, infalcja w górę, Bezrobocie w górę, i młodzi korwiniści źli bo madka w niedzielę w domu zostanie i fapować nie można. Taki o to skutek 2 dniowej absencji galerii handlowych. Zaczną pracę skończą utrzymanie matek na studiach i życie wskaże prawdziwe priorytety. Nie martw się jeden z drugim zamkniętą galerią bo to nie oni płaczą za wami tylko wy za nimi. To jest życie od galerii do galerii a nie
@Iudex: oo panie, ale za to targowiska, taki choćby Świebodzki przeżywa oblężenie, co niedzielę. Ludzie wolą kupować od drobnych przedsiębiorców, zamiast od kapitalistów, a choćby taki bar "U Rycha", kiedyś to była speluna, a teraz kolejki po minimum pół godziny. Za niedługo w menu będą ekologiczne burgery, sałatki z borowikami z polskich lasów i frytki z ziemniaków prosto od rolnika. No i kolejny lokal w miejscu Pasibusa na Świdnickiej ( ͡
Pobierz rybak_fischermann - @Iudex: oo panie, ale za to targowiska, taki choćby Świebodzki pr...
źródło: comment_Ytcvl1Aq3EHtdBMOUbIHsByqvD0ZkCAr.jpg
Dzienny utarg w ciągu roku na MĘSKIM podliczony w 2015 roku to około 22 tys zł. Nie zbiednieją nie martw się o nich.


@Ejdolf: Czy ty wiesz, co to jest utarg? Od tego trzeba opłacić koszt towarów, pensje pracownikom, czynsz (w galeriach to są dziesiątki/setki tysięcy złotych miesięcznie), media, koszt reklamy, strat. No i na koniec zapłacić jeszcze podatek.

Jak widzisz oczywiście, że zbiednieją, skoro obroty im spadają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Iudex: potwierdzam, pracowałem do niedawna w gastro w galerii. Rzadko brali mnie na niedzielę, bo nie potrzeba było, byłem dwa razy w niehandlowa. Jak zazwyczaj w tamtym roku niedziela to było takie 17 tysi utargu, tak teraz w niehandlowe... 2-3 xD
Ale pracowało się super. Z kolegami tylko dwoilismy i troilismy się, żeby się nie nudzić i coś wykombinować