Wpis z mikrobloga

@motaboy

A jeśli to się "nie opłaca", to oznacza że należy zwijać ten "byznes".

No i się zwija, zwija, a ostatni gasi światło.
Rozwija się za to w krajach, w których się opłaca.
Pozdro z #zagranico ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dzienny utarg w ciągu roku na MĘSKIM podliczony w 2015 roku to około 22 tys zł.


@Ejdolf: A TO ZŁODZIEJE

Weź ty się typie ogarnij. To, że komuś idzie biznes, to powód żeby go ograniczać? ()
  • Odpowiedz
@Ejdolf: No po #!$%@? są zadowoleni właściciele małych sklepików kiedy zamiast spędzać czas z rodziną muszą sami na kasie stać, bo nie mogą pozwolić swojemu pracownikowi, a jak sklep będzie zamknięty to będzie nierentowny. Po #!$%@? też zadowolona jest rzesza studentów dorabiających w niedzielę. Ale ważne, że twój „wuju” jest zadowolony, a prywaciarze „nie zbiednieją”. XD
  • Odpowiedz
@ludzik: pomijając żabki to jak mam iść do osiedlowego, gdzie oprócz fajek, piwa, wody i coli jest problem kupić srajtaśmę o mięsie, chemii nie wspomnę a w moim osiedlowym nawet mąki nie mają xD

Dodatkowo zamiast samoobsługi trzeba stać przy ladzie i prosić janusza o podanie towaru jak w latach 90.

Lubię sklepiki małe albo specjalistyczne, ale gdy chcę zaoszczędzić czas to lecę do sprawdzonego marketu i w pół h
  • Odpowiedz
@Iudex: i bardzo dobrze, na #!$%@? te galerie
edit.

centra handlowe tak czy siak notują spadki, zwłaszcza w miastach takich jak Wrocław gdzie na każdej większej plombie by postawili CH
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 No to przecież ja się odnoszę do dziennej wartości.
Ale w takich galeriach też czynsz napewno nawet w wymiarze dziennym mały nie jest.
No i inne koszty też są. Poza tym jak ktoś inwestuje w sklep to oczekuje szybkiego zwrotu
  • Odpowiedz
A jeśli to się "nie opłaca", to oznacza że należy zwijać ten "byznes".


@motaboy: I zamiast 1.4kzl w kieszeni pracownika na koniec miesiaca bedzie 0zl.

pensję w wysokości około 3kPLN netto na takim stanowisku,

na jakim stanowisku, "pani na kasie" ? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz