Wpis z mikrobloga

@Yrrrr: ale wielu w sytuacji zagrożenia życia by użyło, bo uznają, że robią co mogą, ale może zajść wyższa konieczność. Gimbomięsarianie powiedzą, że hipokryzja i albo jedno albo drugie. Ale chyba lepiej robic co się da z hipotetyczną możliwością, że trzeba będzie użyć odzwierzęcego leku niż iśc na całość i jeść codziennie kotlety

Ale obrazek dobry, bo wywołuje dobre gównoburze
@analogiczna: szanuję ludzi, którzy wierzą w coś co z założenia ma przyczynić się do dobra ogółu i podporządkowują temu swoje życie, pluję na mikrocefali wciskających na siłę wszystkim wokół swoje poglądy. Także są weganie i weganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yrrrr: kocham to zrównywanie sytuacji codziennych, w których produkty odzwierzęce mogą być w 90% przypadków z powodzeniem zastąpione, z sytuacjami ekstremalnymi. Ja wiem, że to niby tylko śmieszny obrazek, ale to samo tyczy się doskonałego "argumentu" z serii "A JAK BĘDZIESZ NA BEZLUDNEJ WYSPIE, TO TEŻ BYŚ NIE ZJADŁ KRÓLIKA??" W domyśle -- skoro zjadłbyś na bezludnej wyspie, to teraz też powinieneś. (? xD)

szanuję ludzi, którzy wierzą w coś co z założenia ma przyczynić się do dobra ogółu i podporządkowują temu swoje życie, pluję na mikrocefali wciskających na siłę wszystkim wokół swoje poglądy. Także są weganie i weganie ( ͡° ͜ʖ ͡

@Yrrrr: "inni ludzie mają prawo do własnych poglądów, chyba że się do nich przyznają, to wtedy to nie, debile, mikrocefale XDDDD"


Pomijam, że dla przeciętnego człowieka pierwszego świata jedzenie trawy byłoby w tej sytuacji bardziej racjonalne, zważywszy na zupełny zanik zdolności łowieckich.


@akrmzow: Teraz masa ludzi nie potrafi rozpalić ogniska, czy to oznacza, że mają niczego nie gotować? XD
kocham to zrównywanie sytuacji codziennych, w których produkty odzwierzęce mogą być w 90% przypadków z powodzeniem zastąpione, z sytuacjami ekstremalnymi.


@akrmzow: Nie chodzi o porównanie tylko wyeksponowanie hipokryzji.
tylko wyeksponowanie hipokryzji.


@cooles: Jakiej hipokryzji? xD

Ile razy potrzebowałeś podania surowicy po ukąszeniu węża?

Weganizm to nie jest próba uratowania każdej mróweczki, a minimalizowanie niepotrzebnego cierpienia.

Według Ciebie mam obojętnie patrzeć na znęcanie się nad zwierzętami (np. psami), bo gdzieś kiedyś może mnie ugryźć wąż?

Wasze wymuszone "argumenty" na znienawidzonych wegan to jakaś komedia przekraczające wszelkie granice debilizmu.
Pobierz Clefairy - > tylko wyeksponowanie hipokryzji.

@cooles: Jakiej hipokryzji? xD


...
źródło: comment_Ux9ni3RtjoK0chMapVSslHT26PVtZ7As.jpg