Wpis z mikrobloga

@kinlej:

to element tysiącletniej kultury i tradycji tego kraju


Tradycja nie zawsze jest dobra. Kiedyś latał tu filmik jak jakiś kapłan w Mołdawii ujeżdżał chorego psychicznie człowieka. W krajach, gdzie rządzą islamscy radykałowie kobiety są przedmiotami w rękach mężczyzn, a homoseksualiści są wyrzucani z okien. To też jest kultura i tradycja, tak im napisali w ich książeczce. Zresztą kościół w Polsce to głównie 1000 lat wyzysku niższych warstw społecznych. Mimo wszystko
Nie mogą. To element tysiącletniej kultury i tradycji tego kraju. Jak ci się nie podoba możesz zamieszkać gdzieś gdzie tego nie ma, granice są otwarte. Tylko tam nie będziesz mógł znowu przejść bo będzie marsz homoseksualistów, ale wybieraj co wolisz.


@kinlej: ale beka xD ty widzę dalej w średniowieczu. Mi się to nie podoba bo ta banda szamanów wygląda żałośnie i nas ośmiesza
@elo490500 ale podczas procesji nikt nie krzyczy Ci do okna że masz wyjść i iść z nimi nie wpaja ci ideologi na siłę, dlatego nie rozumiem bólu dupy ateistów że grupa wierzących w wolnym kraju idzie sobie ulicą
@elo490500 jak dla mnie niech se chodzą tyle że to prawnie zabronione, w sumie to mam gdzieś opinie innych sam nie poszłem na procesję bo mi się nie chciało ale lubię na mikro tą gówno burzę co rokui fajnie ją nakręcić ( ͡º ͜ʖ͡º)