Wpis z mikrobloga

Sąd uznał, że jednak nie jestem ojcem tego gówniaka ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie sama rozprawa trwała z 10 min. Dość nieprzyjemna bo musialem odpowiadać na pytania kiedy ostatni raz spałem z żoną tak samo jak ona i jej kochanek, który był powołany w roli świadka.

Wychowywac jak swoje nie zamierzam ( )

Dziękuje wszystkim za słowa otuchy bo mimo, że to miała byc formalność to jednak stres byl mocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jatheksierozwodzi #zwiazki #wygryw #oswiadczenie

  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badania dna i powinny być robione obowiązkowo zaraz po narodzinach dziecka.


@PiersiowkaPelnaZiol: nie sądzisz, że takie sprawy para powinna załatwić między sobą? Przecież nikt tego nie zabrania, po co mieszać do tego kapitana państwo.

Btw co sądzisz o obowiazku alimentacyjnym?
  • Odpowiedz
a potrafisz k---a przeczytać co napisałem wyżej?


@PiersiowkaPelnaZiol: ależ przeczytałem i się do tego odniosłem. A potem przeczytałem to, co napisałeś niżej :-) Chyba nie myślisz, że przeczytam cały wątek i będę się wracał, żeby komentować poszczególne wpisy, bo ktoś 150 postów niżej przeprasza, że się pomylił?
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: @AurenaZPolski: @anal_gazy:

On wam tego logicznie nie wyjaśni. Slonx w bardzo wielu tematach prezentuje spory (a zwłaszcza na Wykopie) RiGCz, ale w tematach wszelkich związków turbofeminizm wchodzi za mocno.

To męski odpowiednik takiej typowej kury domowej, obrzucającej błotem feminizm bo przecież ona lubi być trzymana w domu na łańcuchu, nie opuszczać kuchni i być kompletnie i absolutnie zależna od męża pod każdym względem. ( ͡
  • Odpowiedz
@andriankowalski11: oszustwa nie są ścigane z urzędu.

no facet po kryjomu nie może zrobić badania bo musi być zgoda obojga osób.

@PiersiowkaPelnaZiol: to nie lepiej postulować zgodę jednego rodzica jako wystarczającą? We wcześniejszym komciu chodziło mi o cywilizowane dogadanie się, tak jak z intercyzą. Żeby tylko takie umowy były uznawane za ważne, ale jak już mówimy o hipotetycznych rozwiązaniach...
  • Odpowiedz
@ever_second:
Znam dobrze tego użytkownika i już raz miałem z nim tą samą dyskusję. I owszem, w wielu tematach zgadzam się z nim, ale są też tematy, w których już nie idzie tak ładnie. Na przykład w dyskusjach jak się robi jajecznicę :P
  • Odpowiedz
sądzisz, że takie sprawy para powinna załatwić między sobą?


@fir3fly: Nope, państwo wydając akt urodzenia powinno się upewnić ze wpisane dane zgadzają się ze stanem faktycznym to raz. Dwa, obowiązkowe badanie eliminuje możliwość szantażu emocjonalnego ze strony kobiety, „ No jak to nie ufasz mi?!?” Jakimś tam rozwiązaniem jest wykonanie badania bez wiedzy matki, ale z drugiej strony dlaczego facet ma się kryć i ewentualnie zaprzęgać machine państwową do odkręcania
  • Odpowiedz
A w sumie na c--j im to wiedzieć, są badania dna i powinny być robione obowiązkowo zaraz po narodzinach dziecka. Potem takie kwiatki wychodzą, że co 10 chłop, nie swoje dziecko wychowuje..


@PiersiowkaPelnaZiol: bo nasi sędziowie to bojaźliwi konformiści będący często na bakier z logicznym rozumowaniem, którzy funkcjonują w systemie postępowań sądowych dla idiotów stworzonym przez... no przez nieomylnego ustawodawcę.

Badanie DNA ma skuteczność 99%. Zostaje 1% wątpliwości. Badanie DNA
  • Odpowiedz
  • 2
@pan_kleks8: zostala odwolana z powodu choroby mojego prawnika i wyznaczona na kwiecien. W kwietniu zostala zawieszona na czas podwazenia ojcostwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
państwo wydając akt urodzenia powinno się upewnić ze wpisane dane zgadzają się ze stanem faktycznym

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: niby dlaczego? Państwo nie ma żadnego interesu w tym.

eliminuje możliwość szantażu emocjonalnego ze strony kobiety

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: wykopowicze często piszą o samotnych matkach, że mogły "nie dawać d--y byle komu". Może tu też ta rada się sprawdzi? (;

Rozumiem Twoje stanowisko, jednak imo dorośli ludzie powinni umieć i móc uzgodnić to między
  • Odpowiedz
Widzę, że dla ciebie "prawa człowieka" = "prawa karyn do wrobienia faceta w cudze dziecko" XDD


@Lawrence_z_Arabii: Nie dziwię się, że jesteś turboprawakiem z tak logicznym myśleniem XD Tylko jak tak to płaczecie na socjal, ale sponsoring badań będzie spoko?

Przecież nikt Ci nie zabrania (jeśli matka dziecka się zgadza) lub masz wątpliwości to robisz badania. Po c--j wszystkich do tego zmuszać i za to becelować XD Gość wam racjonalnie
  • Odpowiedz