Wpis z mikrobloga

Sąd uznał, że jednak nie jestem ojcem tego gówniaka ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie sama rozprawa trwała z 10 min. Dość nieprzyjemna bo musialem odpowiadać na pytania kiedy ostatni raz spałem z żoną tak samo jak ona i jej kochanek, który był powołany w roli świadka.

Wychowywac jak swoje nie zamierzam ( )

Dziękuje wszystkim za słowa otuchy bo mimo, że to miała byc formalność to jednak stres byl mocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jatheksierozwodzi #zwiazki #wygryw #oswiadczenie

  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jathek: Wybacz za może zbyt osobiste pytanie, ale czy po urodzeniu, przez pierwsze miesiące, pierwsze 2 lata, wszyscy mówili jaki jest do Ciebie podobny? Pytam, bo ja nigdy nie widzę do nikogo podobieństwa u kilkumiesięcznego dziecka i wydaje mi się, że większość ludzi widzi je, bo chce je widzieć ;) Chyba, że zaraz po urodzeniu się dowiedziałeś, że nie Twoje, no to nie ważne xD
  • Odpowiedz
@Reniferus: Dzień dobrym, zwykle sprawa o zaprzeczenie ojcostwa to formalność i stanowi jedynie podstawę do zmiany wpisu w akcie urodzenia i nie ma nic wspólnego z odgryzieniem się. Matce i świadkowi zwykle zależy na pozytywnym rozpatrzeniu sprawy.
@TomaszFutbalista: Oczywiście, że ma prawo do obrony, chodzi jedynie o względy formalne i to jakie mamy prawo. Po pół roku, taki ojciec może dochodzić swoich praw na innej drodze. Nie wnioskuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JEST-SUPER: stary, zainteresuj się tematem chociaż trochę, zajęłoby Ci to mniej czasu niż napisanie komentarza ;p

OP się rozwodzi od trzech lat, jego żona żyje z innym, od początku było wiadomo że dzieciak nie jest jego
  • Odpowiedz
@lasy1: Aha, zapomniałem dodać, że prywatnie zlecone badania DNA nie stanowią dowodu w sprawie, a jedynie potwierdzenie przypuszczeń. Sąd dopuszcza dowód z badań DNA, koszty badań - w zależności od postawy stron - mogą być umorzone, zasądzone po połowie lub w całości na niekorzyść matki dziecka.
  • Odpowiedz
@tymczasowe_konto333

myślę, że zmuszanie nie jest konieczne. Badania powinny być "przymusowe" być tylko wykonane gdy kobieta żąda od drugiego faceta płacenia na dziecko, a on to kwestionuje.


Ale nie o tym jest dyskusja.
  • Odpowiedz
A w sumie na c--j im to wiedzieć, są badania dna i powinny być robione obowiązkowo zaraz po narodzinach dziecka. Potem takie kwiatki wychodzą, że co 10 chłop, nie swoje dziecko wychowuje..


@PiersiowkaPelnaZiol: Śmieszne, że na wykopie za taki pomysł normalnie by Cię zjedzono, ale jako że ten akurat ma podłoże mizoginistyczne, to w drodze wyjątku obowiązkowe cipowanie przechodzi z przyklaskiem xd
  • Odpowiedz
Tu zakończymy. Masz dwie strony konfliktu i jedną, niewinną, postronną osobę, która na tym konflikcie cierpi i dla Ciebie jest mniej ważna, niż strona? Żałosne.


@Slonx: nie kończmy w tym miejscu proszę, chcę zrozumieć twój schemat myślenia

- jest kobieta i mężczyzna
- związek motzno (lub też nie, mogą być nawet fwb albo
  • Odpowiedz
Pewnie. J---ć koszty i prawa człowieka, bo jeszcze się okaże, że wykopek który i tak nie ma szans na posiadanie potomstwa, będzie wychowywał nieswojego dzieciaka.


@Slonx: CO XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz