Wpis z mikrobloga

Robisz wykoparty jednocześnie pracując na etacie. Nie masz czasu wyjść z domu, jesz tylko góralki i pijesz krafty z browaru Amber. Pracując zdalnie zdarłeś ostatnie skarpety i klapki, na szczęście doszły już nowe kuboty i sox in the box. Po imprezie śpisz 15 godzin, bo próbowałeś pokonać innych przegrywów w konkursie pompek, jedyne co zdobyłeś to 4 miejsce i zasłużone zakwasy. Budzisz się i przypominasz sobie że musisz przenieść góralki z gorącego bagaznika, mieszkasz na 4 piętrze - chodzisz 3 razy. Na klatce rozdajesz kartony Góralków z sąsiadom którzy podejrzewają Cię o wszczepionego chipa i kontakty z rządem, bo to dobre wafelki. Mieszkanie jest wypełnione po brzegi kartonami po piwie, wafelkach, kamera od Vat19.pl nagrywa wszystko na life stream w 900 stopniach - wszystko na ich youtubie. Kurz już nadgryziony zębem czasu zaczyna odpadać od mebli – nagrywam z tego time-lapsa... 35 stopni... myślałem że mniej – przecieram czoło ręcznikiem XIAOMI od CebulaOnline, bo jest tutaj wśród długopisów i fidgetspinerów kręcących się szybciej niż atencja #foreveralone Zastanawiasz się czy sprzątać kartony Ambera - zawsze możesz powiedzieć odwiedzającym że jesteś eventmanagerem w dużej korporacji, niestety zachorowała sprzątaczka ukrainka i poszła na L4, dlatego jest taki syf. Przypomniasz sobie że w 2017 ktoś chciał kartony dla kotów, ale w tym roku posłużył dla nich już koszyk po słodyczach od @wykop. Nie masz czasu sprzedawać kartonów! Tak naprawdę piszą do Ciebie mireczki czy im dasz wafelka, nikt nie chce pyta się czy zjadłeś dziś obiad. Nie, zjadłem góralka i popiłem Amberem, zagryzłem to kuponem zniżkowym 20% do strefy Zoltar w Gdyni, potem z pogardą spojrzałem na talię Loży Szyderców i stwierdziłem że było warto, ale wracam do rzeczywistości – ile jest plusów na mirko? Za mało, a już się ściemnia. Niedługo nocna, co teras? Przyszła do Ciebie mirabelka, powiedziała że fajnie że robisz wykoparty i rozumie dlaczego tak wygląda Twoja piwnica. Ten dzień kończy się dobrze, jecie góralki, patrzycie w gwiazdy i liczycie plusy na mirko.


#wykoparty #wykopparty