Wpis z mikrobloga

@mich_uj: Nawet nie sprawdziłem, że to blachy z Wąbrzeźna. Byłem przekonany, że powiat włocławek czy coś xD
Btw. cwaniak dobrze sobie to zaplanował, zaczął hamować chwilę po wyjechaniu zza górki, gdzie większość ludzi zaczyna przyspieszać. Na szczęście jechałem dużo nowszym samochodem niż on, więc hamowanie było skuteczniejsze, chociaż przez chwilę ja, jak i pasażerowie byliśmy przekonani że nie dam rady się zatrzymać za nim.

  • Odpowiedz
nie pomyślał, że ktoś mógłby uciec na przeciwny pas i zginąć przy takiej próbie?


@UnitrA: takie osobniki są zbyt głupie, żeby pomyśleć o jakichkolwiek konsekwencjach.
@xjot: zgłaszaj na policję, niech ma za swoje. Ciekawe czy jakby do jakiejś ubezpieczalni nie podesłać tego to czy nie mają jakichś procedur na takich cwaniaków. Teraz nic się nie stało, ale za 3 dni się uda.
  • Odpowiedz
@xjot: Podrzuć nagranie jego ubezpieczycielowi oraz Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. Na ufg.pl znajdziesz u kogo ma polisę. Być może mu podniosą składki. Ubezpieczyciele tępią takie przypadki, bo wciąż trwa plaga ustawek i wymuszeń. Przez co wszyscy musimy teraz płacić więcej.
  • Odpowiedz
Pokaż film z numerem rejestracyjnym.
Bo tak to nic nikomu po tym filmie.
Gość zrobi taki manewr ponownie - ktoś nie wyhamuje i on będzie na miesiąc picia zarobiony z czyjegoś OC.

Natomiast jak dostępny będzie w internecie Twój film, z wyszukiwalnym googlami numerem rejestracyjnym - wtedy jest duża szansa że kolejna jego ofiara znajdzie go i zainteresuje nim policję w swojej sprawie.

No i oczywiście warto zgłosić na policję - nie
  • Odpowiedz