Wpis z mikrobloga

Trzeba być niezłym głupkiem żeby w siebie wpychać napoje typu Redbull czy monster. Takie ilości kofeiny mogą prowadzić do kardiopatii. Dodatkowo tauryna zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego... Co w połączeniu z kofeina potęguje efekt.Ilosci kofeiny dodatkowo są wyższe niż na etykietach. Do tego ogromne ilości cukru... i pewnie coś by się tam jeszcze znalazło o czym nie trzeba informować.
Ludzie są coraz glupsi.
#energetyki
  • 128
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Holenderski_Ser: ale czemu, ja tam sobie po prostu żyję jakby nie miało być jutra xD podróżowałem po eu na stopa, teraz sobie US zwiedzam, prawda jest taka, że nikt nie zna dnia ani godziny, jakbym miał siedzieć i biadolic to lepiej sznur i do lasu, a tak to się żyje bezstresowo
@Stragan guaranina i kofeina to to samo. Tylko że ekstrakt z guarany znajduje się też w napojach energetycznych. Do daje dodatkową dawkę kofeiny. Kofeina w guaranie nazywa się guaranina. W herbacie teina itp.
@Holenderski_Ser no jebłem sobie ostatnio 5 redbulli, z czego jeden pół litrowy i uczucie trochę jak po ćpaniu. Doszedłem do wniosku, że nie ma co ryzykować z nielegalnymi środkami, skoro jest pełno legalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Holenderski_Ser: raz kupiłem sobie tego całego monsterka, akurat był na promocji w żabce, to pomyślałem sobie, no kupie zobaczymy czy to dobre. wypiłem ze trzy łyki i #!$%@?łem do śmieci, takie to jest niedobre. pozdrawiam normalnych, ludzie nie dajcie się otruwać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Holenderski_Ser: #!$%@?, dupnij se monsterka byku


@ogtf: tutaj widzimy przykład jednej z owieczek ładnie idących za tłumem debili :) jakby jeszcze nikt nie zauważył, te pojawiające się wszędzie zdjęcia tego napoju, wraz z tym słynnym tekstem (połączenie „monsterka” +jakiś pierdół + „byku”) to zajebiscie działający zabieg tzw. Marketingu szeptanego. Także dałeś się wmanipulować jak wielu. Gratulacje ^^