Wpis z mikrobloga

Trzeba być niezłym głupkiem żeby w siebie wpychać napoje typu Redbull czy monster. Takie ilości kofeiny mogą prowadzić do kardiopatii. Dodatkowo tauryna zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego... Co w połączeniu z kofeina potęguje efekt.Ilosci kofeiny dodatkowo są wyższe niż na etykietach. Do tego ogromne ilości cukru... i pewnie coś by się tam jeszcze znalazło o czym nie trzeba informować.
Ludzie są coraz glupsi.
#energetyki
  • 128
@Shyvana: Nie no to było przekoloryzowane skoro po łyku energetyka musisz trzymać serce w klatce, ale ja mam dokładnie odwrotną sytuację, bo jeśli wypije jednego energetyka lub jedną kawę to zdarza się, że zanim odstawię pustą puszkę czy filiżankę to już ziewam :P
@Holenderski_Ser: co ty srasz sie. Taka ilosc kofeiny to ledwo smyra. Pamietam jak raz wciągnąłem m-php. Malutka ilość weszlo po 30 minutach i myslalem ze padne na zawał. Tetno bylo pewnie 160bpm leżąc, kazdy ruch to wzrost do 180-200 . Wtedy naprawde balem sie ze padne na zawal. Dobrze ze mam mocne serce i uprawiam sport bo ktos slabszy by mógł juz nie wstac. Albo wezcie sobie setke hexa. Wtedy zobaczycie
Jak ktoś pije dzień w dzień po kilka energetykow to pewnie zdrowe nie jest. Ale jak wypije 4 w ciągu miesiąca to chyba jakoś bardzo nie zaszkodzi.

A największą beka jest jak o szkodliwości energetykow mówią ludzie co dzień w dzień 5 kaw dziennie piją
@Holenderski_Ser: Zgadzam sie z Twoim wpisem,po pierwsze maja za duzo cukrow i wszystkich barwnikow itp,po drugie uzalezniaja + cena nie jest dosc niska. Co wiaze sie z otyloscia,niszczeniem uzebienia oraz watroba dostaje w dupe jak po 20letnim melanzu u mietka na melinie. od dzis nie pije tego ! wlansie otworzyles mi oczy pozdrawiam
@ShaunBoswell: ja to mogę wypić tajgera i zasnąć. wszystko zależy od przemęczenia. Jeśli jestem bardzo zmęczony, to nic nie pomoże, jak lekko to tiger się spisuje. Po kawie jest mi niedobrze, jeśli wypiję kilka w tygodniu. Najlepiej to tak jak mówisz wyspać się + woda + ja dodatkowo jeszcze sok pomarańczowy i jest pięknie.
@ShaunBoswell: pijałem dawniej Green-Up z Herbapolu z guaraną. Nie miały kopa, ale to był plus, łagodnie wchodziły, łagodnie wychodziły. Niestety czasem jest tak, że w robocie zasypiam, a potem jeszcze jazda samochodem i chcąc nie chcąc wolę wypić niż zasnąć za kółkiem. Teraz tylko 1-2 tygodniowo, dawniej 1-2 dziennie.