Wpis z mikrobloga

Trzeba być niezłym głupkiem żeby w siebie wpychać napoje typu Redbull czy monster. Takie ilości kofeiny mogą prowadzić do kardiopatii. Dodatkowo tauryna zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego... Co w połączeniu z kofeina potęguje efekt.Ilosci kofeiny dodatkowo są wyższe niż na etykietach. Do tego ogromne ilości cukru... i pewnie coś by się tam jeszcze znalazło o czym nie trzeba informować.
Ludzie są coraz glupsi.
#energetyki
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Holenderski_Ser: Przecież tam są małe dawki kofeiny, jak wypijesz litr to wtedy może jest spora, bo te 300-400mg, ale jak ktoś ma dużą tolerancję to ledwo to nie jest to i tak bardzo duza dawka, zdarzało mi się po 600-800mg dziennie i było ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale energetyki rzadko pijam, wolę kawę i yerbe albo tabsy.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser Tauryna, kofeina, teina, guanina, mateina i może jeszcze jakieś mają identyczną budowę, bo to jedna substancja, której nazwa zależna jest od pochodzenia. Nie ma czegoś takiego jak spotegowane działanie kofeiny przez tauryne, bo to po prostu więcej kofeiny.
  • Odpowiedz
  • 1
@kcpi klepie, pierwsze razy to aż na skórze czułem taką elektrykę ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz już nie, ale bardzo pomaga bo ja na trening idę na szósta rano i jestem nieprzytomny. Co ciekawe ciśnienie mi prawie nie wzrasta.
  • Odpowiedz
  • 0
A ja sobię biorę 200 mg kofeinki kiedy zasypiam na wykładach i kochana kofeinka ratuje moje studia.
  • Odpowiedz