Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@carbonara: Nie mówię Ci jak masz rodzić, jak na moje to możesz rodzić stojąc na głowie w basenie pełnym mleka. Mówię Ci coś z doświadczenia gościa, który parę porodów widział i rozmawiał z różową po fakcie. Jej opinia jest taka, że poród naturalny, nawet z nacięciem krocza, jest lepszą opcją (o ile jest oczywiście możliwy) od cesarki. I ja się z tym zgadzam po tym co widziałem i przeżyłem. Możesz z
@szpongiel: hmm może i w mleku matki są komórki macierzyste, ale z tego co widzę to nie jest napisane wprost, że wpływają akurat na układ immunologiczny. Aczkolwiek któż to wie :) Co do wpływu bakterii na rozwój i immunologię polecam książkę "A niech się brudzą!" Finlay Brett R., Arrieta Marie-Claire :)
hmm może i w mleku matki są komórki macierzyste, ale z tego co widzę to nie jest napisane wprost, że wpływają akurat na układ immunologiczny.


@FenkSzui: hipotetycznie moja przyszła partnerka nie będzie karmić piersią. Czy to znaczy że ja bym mógł spijać to mleko? Takie krowy trzeba zawsze wydoić do końca bo będą problemy zdrowotne a jak to jest u ludzkich samic?
@bepavuy: Tobie to nie pomoże za bardzo, a wątpię czy dla partnerki będzie to hmm komfortowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jeżeli będzie miała mleko, a nie będzie chciała karmić piersią to zawsze można odciągać mleko przy pomocy laktatora, z czasem mleko powinno zaniknąć. Nagromadzenie mleka może sprzyjać zapaleniu piersi, obrzękowi i bolesności, więc trzeba uważać, a w razie czego po prostu podpytać się położnej czy lekarza. Aczkolwiek
Poza tym nie zawsze nacinają, i w sumie lepiej żeby mieli naciąć niż żeby tam pęknąć


@ZjemCiBuraki: Może warto poczytać na temat epizjotomii. Opinie są różne, ale nie jest to zabieg, który nie niesie żadnego ryzyka. Moja siostra (pięcioro dzieci) twierdzi, że nacinanie tylko i wyłącznie za zgodą matki (bo robi się to rutynowo, bez pytania o zgodę) i tylko w ostateczności.
@czlowiek_smiec:

Ja do 25 lvl myślałem, że lochy mają jedną dziure w piździe, którą szczają i w którą sie wkłada #!$%@?.


vs

@carbonara:

ta informacja o nacinaniu krocza nożyczkami to najlepsza antykoncepcja, jaką stosowałam, odechciało mi się serduszkować, bo jeszcze zajdę w ciążę i zniszczą moją piękną pusię :<