Wpis z mikrobloga

Niestety. Myślałem, że w tym roku nie dopadnie mnie BED. No ale jak widać na sam koniec lubi wszystko #!$%@?ąć. 5000 kcal zjedzone w niecałą godzinę. Na szczęście nie mama żadnych wyrzutów jak kiedyś. Nauczony doświadczeniami nie zamierzam się pałować z własnym organizmem i przepychać na siłę. Kalorykę podbijam do 2000 kcal (czyli 350-400 kcal w górę). Wywalam bataty/kasze/ryże/makarony i zastępuje je big milkami, malinami. Właściwie i tak nawet na 2500 kcal bym nadal gubił obecnie % BF a może i na 3000 kcal, więc należy powoli wychodzić z tego gówna.


#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Niestety. Myślałem, że w tym roku nie dopadnie mnie BED. No ale jak widać ...

źródło: comment_Te0Khvfx4BVTVlmtbtEKHltikafzFUp1.jpg

Pobierz
  • 40
@ChoNoTu: 2x opakowania oreo, 2x opakowanie ciasteczka babci ani, 2x mc flurry, wagon tostów z dżemem i masłem pistacjowym, 1 opakowanie rafaello + 600 g kurczaka, 400 g batatów i 400 g warzyw w godzinkę. Aż jestem pod ważeniem dla samego siebie.

Właściwie i tak super, ze w porównaniu do poprzedniego roku stało się to 5 % BF później niż ocenie. Rok temu raczej leciałem low carb, co było dla mnie
@Kasahara: ehhh ja mam taką małą lodówkę podblatową i się za dużo nie mieści w tej mikro zamrażalce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale wypad po bigmilki to doskonały pretekst na trochę ruchu i zaczerpnięcie świeżego powietrza