Wpis z mikrobloga

Nie cierpię pedalarzy, którzy mając obok ścieżkę rowerową jadą ulicą i blokują ruch, trąbie na każdego bez wyjątku. Inni rowerzyści jakoś wiedzą po co są ścieżki rowerowe... To te obcisłe gacie powodują, że krew nie dopływa im do mózgu? (°°

#rower #kolarstwo #rowerzysci #gownowpis #zalesie
wCZOPKUurodzony - Nie cierpię pedalarzy, którzy mając obok ścieżkę rowerową jadą ulic...

źródło: comment_H9YA8QjwW2PD9JvAVU2THzAK8ApJYFXX.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po DDR się źle jeździ, bo są źle zrobione, bo kostka, a do tego źle oznaczone i nie wiadomo gdzie się zaczyna, w którą stronę prowadzi, nagle się kończą po 10m znowu zaczynają....

@nogazwezza: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzemaart: Na normalnym rowerze kostka nie przeszkadza.
No chyba że mówisz o wyczynowych rowerach szosowych, ale to tak jakby mieć ból d--y że autem wyścigowym przeznaczonym do jazdy torowej źle się jeździ po ulicach
  • Odpowiedz
@aks_762: ja myślałem o spokojniej przejażdżce :)

@Dave987654321:


No chyba że mówisz o wyczynowych rowerach szosowych, ale to tak jakby mieć ból d--y że autem wyścigowym przeznaczonym do jazdy torowej źle
  • Odpowiedz
@Grzemaart: jest też oznakowanie poziome. co ja Ci mam poradzić? no są z-----e ddry, tak samo, jak są z-----e drogi, chodniki i mosty. taką mamy rzeczywistość. albo może - takich sobie wybieracie administratorów przestrzeni publicznej, to takie macie elementy infrastruktury. tak, czy inaczej - dura lex, sed lex - prawo nakazuje jazdę po ddr na wszystkim, co spełnia definicję roweru, niezależnie czy jesteś zwykłym robakiem na składaku czy lensem armstrongiem
  • Odpowiedz
@aks_762: tak, ale należy zwracać na to uwagę. Należy informować. Tak, infrastruktura drogowa również jest tragiczna - ale zgodnie z normami, co również jest irytujące. Bo nie jest zgodna z logiką.

Daleko szukać: http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/szalenstwo-ze-znakami-w-kielcach-kaza-jechac-w-zamknieta,4661331,artgal,t,id,tm.html ...

takich sobie wybieracie administratorów przestrzeni publicznej

tak działa demokracja, mierny ale wierny i idzie na stołek. Później "to przecież nie ja".
  • Odpowiedz
Inni rowerzyści jakoś wiedzą po co są ścieżki rowerowe...


@w_CZOPKU_urodzony: też bym jechał tą ulicą, żebyś mi drogi nie zajechał gdy będziesz skręcał w prawo na najbliższym zjeździe i potem p-------ł smutki że niewidoczny wjeżdżam za barykad na pełnej k-----e na przejazd.
  • Odpowiedz