Wpis z mikrobloga

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Częściej niestety nie dam rady, a Ona nie ma auta, żeby do nie przyjechać, no ale ja nie o tym. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem prezenty czy tam jakieś parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki (z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze),
organizowałem wycieczki, wspólne wakacje za granicą itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm, w końcu ja też mam koleżanki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Violetowy: debilu, niech pojdzie twoj ziomek, a ty po prostu nakryj ich jak juz beda gdzies siedziec, czy cos xD oslo zarzutka jak c--j, ale az mnie nosi jak ludzie nie potrafia nawet rozkminic jak przylapac dupe na krzywoprzysiestwie xD a najlepiej w ogole sie nie pojawiaj, tylko zapytaj ja co robila w ten i ten wieczor, a zdemaskuj ja po ktoryms tam spotkaniu xd
  • Odpowiedz
@Violetowy: sorry, zły pomysł. Niech kolega pójdzie, a ty bądź w pobliżu. Dobrze by było, jakbyś słyszał, co mówią. Nigdy nie byłam na tinderze, ale jeśli to portal społecznościowy, który poza opcją randek ma możliwość zawierania "zwykłych" znajomości to odstawisz kaszanę. I to ona będzie się zastanawiała czy zerwać, nie na odwrót.
  • Odpowiedz
@Violetowy: Na początku może i uwierzyłem Tobie, ale przeczytałem komentarze i dostałem raka. To jest taki bait jak z Gdańska do Zakopca. Najpierw radzisz się co zrobić, a jak ktoś przysrał się do szlaufa, odpisałeś "nie obrażaj mojej dziewczyny" i ogólnie robisz wszystko, by wybielić ją. P--------y, że ma czas na pracę, musi się wykształcić, kilka stówek to nie jest dużo itd. ewidentnie świadczą, że rzucasz w komentarzach puste slogany
  • Odpowiedz