Wpis z mikrobloga

mirko jest wyjątkowym miejscem xD

wczoraj dodałam (wydawałoby się) pozytywny wpis o tym jak dostałam mandat, rozpłakałam się, a obcy chłopak podszedł do mnie i pocieszył krótką rozmową, po czym pożegnał się i zniknoł (zaginoł na zawsze)

z komentarzy dowiedziałam się że:
- na 100% chciał mnie zaruchać (któżby się spodziewał)
- gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)
- empatia nie istnieje a żaden człowiek na ziemi nie zrobił nigdy nic dobrego bezinteresownie
- nie miałam prawa płakać z powodu mandatu bo inni mają gorzej
- napisałam ten wpis dla A T E N C J I (jak każda różowa każdy wpis w końcu)
- kobiety to nie ludzie
- katoliczki dają tylko d--y żeby nie stracić dziewictwa

ale nie narzekam i dziękuję bardzo wszystkim cumplom i cumpelom którzy mnie pocieszali i dawali dobre rady ()
miłym mirkom i mirabelkom życzę pozytywnego dnia, a dzbanom co wszystkim chcą psuć humor żeby dostrzegli w żyćku trochę więcej kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milegodnia
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten portal to szambo


@TymRazemNieBedeBordo: pretensje do @m__b bo ma tak bardzo w------e na to, kto tu przychodzi.
Wywaliłby patostreamy i wprowadził normalną moderację to by normalni ludzie się pojawiali.. ale kliknięcia się liczą i nic więcej.
  • Odpowiedz
Powiem Wam, że ja lubię wykop. Widzę taki pozytywny strumień ludzkich myśli. A jednak jak czasami widzę oskarżenia: wykopki mizogini i rasiści itp., to tak, są też tacy i olać to. Ale jak dwóch takich Sebków szło przede mną w mieście i coś tam o laskach-wieprzowinie rozmawiali, to trochę się przestraszyłam. Bo wyobraziłam sobie, że to koledzy z wykopu.
  • Odpowiedz
@lanekrasz: > > - gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)

Aż popatrzyłem na insta, którego podlinkowałaś na profilu. No bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz