Wpis z mikrobloga

mirko jest wyjątkowym miejscem xD

wczoraj dodałam (wydawałoby się) pozytywny wpis o tym jak dostałam mandat, rozpłakałam się, a obcy chłopak podszedł do mnie i pocieszył krótką rozmową, po czym pożegnał się i zniknoł (zaginoł na zawsze)

z komentarzy dowiedziałam się że:
- na 100% chciał mnie zaruchać (któżby się spodziewał)
- gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)
- empatia nie istnieje a żaden człowiek na ziemi nie zrobił nigdy nic dobrego bezinteresownie
- nie miałam prawa płakać z powodu mandatu bo inni mają gorzej
- napisałam ten wpis dla A T E N C J I (jak każda różowa każdy wpis w końcu)
- kobiety to nie ludzie
- katoliczki dają tylko dupy żeby nie stracić dziewictwa

ale nie narzekam i dziękuję bardzo wszystkim cumplom i cumpelom którzy mnie pocieszali i dawali dobre rady ()
miłym mirkom i mirabelkom życzę pozytywnego dnia, a dzbanom co wszystkim chcą psuć humor żeby dostrzegli w żyćku trochę więcej kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milegodnia
  • 119
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aksamitna_kukurydza: Skarbie, ale płakać po mandacie to trochę słabo. Skoro byłaś winna, to trzeba brać to na klatę.
Jednak ja też bym się zatrzymał i zapytał czy w czymś pomóc skoro płakałaś, bo nie znoszę płaczu u ludzi :/
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: ja zapytałem o to co się takiego stało, a potem skojarzyłem że wpis popełniła dzika Ola... To się musiałem zastanowić chwilę... Dziki człowiek co się kąpie w przeręblu, biega po górach złamany przez kanara? Wszystkich złamią...
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: kolejny wpis z kategorii - jak to źle że w internecie każdy pisze co myśli. Do tego wyciąganie jakichś wniosków na podstawie pojedynczych komentarzy gdzie samych plusów było ponad 900. Czyli po raz kolejny walka z chochołem mizoginii i opresyjnego szowinizmu mężczyzn
  • Odpowiedz
kolejny wpis z kategorii - jak to źle że w internecie każdy pisze co myśli.


@ediz4: no i ja też przecież napisałam to co myślę xD

i nie wyciągnęłam żadnych wniosków, przytoczyłam parę komentarzy, resztę zostawiam do dowolnej interpretacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w całych dwóch wątkach nie pada słowo o szowiniźmie ani mizogonii ale ok xD
  • Odpowiedz