Wpis z mikrobloga

mirko jest wyjątkowym miejscem xD

wczoraj dodałam (wydawałoby się) pozytywny wpis o tym jak dostałam mandat, rozpłakałam się, a obcy chłopak podszedł do mnie i pocieszył krótką rozmową, po czym pożegnał się i zniknoł (zaginoł na zawsze)

z komentarzy dowiedziałam się że:
- na 100% chciał mnie zaruchać (któżby się spodziewał)
- gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)
- empatia nie istnieje a żaden człowiek na ziemi nie zrobił nigdy nic dobrego bezinteresownie
- nie miałam prawa płakać z powodu mandatu bo inni mają gorzej
- napisałam ten wpis dla A T E N C J I (jak każda różowa każdy wpis w końcu)
- kobiety to nie ludzie
- katoliczki dają tylko dupy żeby nie stracić dziewictwa

ale nie narzekam i dziękuję bardzo wszystkim cumplom i cumpelom którzy mnie pocieszali i dawali dobre rady ()
miłym mirkom i mirabelkom życzę pozytywnego dnia, a dzbanom co wszystkim chcą psuć humor żeby dostrzegli w żyćku trochę więcej kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milegodnia
  • 119
@aksamitna_kukurydza: Dobre podejście do tego wszystkiego co wydarzyło się w związku z Twoim wpisem! Głowa do góry! Mandat to tylko kawałek papieru...ale uważaj na przyszłość ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do kolegi -> jestem pewien, że zrobił to bezinteresowni, bo ludzie tacy są (na przykład ja). Ale na pewno, gdzies lekko głęboko musiał być pod wrażeniem Twojej osoby :) Może jeszcze się odezwie?
Miłego dnia...zjedz jakiś