Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dzisiaj na #divyzwykopem żeby stracić prawictwo, lvl 23 hir, nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałem.
No i teraz mam atak jakiegoś borderlajna, z jednej strony czuję się jak #wygryw, było fajnie i przyjemnie, cieszę się że w końcu mam ten pierwszy raz za sobą, z drugiej czuję jakbym miał się zaraz skulić na podłodze i rozpłakać i czuję się ogólnie rzecz biorąc jak śmieć, bo musiałem iść do prostytutki żeby to w ogóle przeżyć i poczuć ciepło drugiej osoby, bo coś tak podstawowego dla większości ludzi, seks i związek, mnie ominęło bo najwidoczniej dla #rozowepaski jestem odpadem niewartym uwagi. Pijcie ze mną kompot Mirki.

#przegryw ##!$%@? #stulejacontent #seks #niebieskiepaski #zabijciemnie #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
Proszę skończyć z myśleniem, że jak ktoś ma dziewczynę czy żonę to ma zajebisty sex na zawołanie. TAK NIE JEST.
Jak ma wyglądać zajebisty sex z wielorybem niedbającym o siebie?
Jak ma wyglądać zajebisty sex gdy spryciara mówi a ślub po 30 stce?
Jak ma wyglądać zajebisty sex z kłodą, która jak najszybciej zrobi co trzeba i wraca do telefonu do psiapsiułek?
Jak ma wyglądać zajebisty sex gdy jesteście szantażowani nim -
@AnonimoweMirkoWyznania: bo jesteś przykro mówiąc śmieciem, udowodniłeś sobie, i wszystkim tym wpisem że jesteś nieudacznikiem i nie stać cię życiowo na dziewczynę. Dodatkowo upodliłeś się idąc do prostytutki, nie wiem czy wydaje ci się to możliwe ale stracisz przez to w oczach kobiet jeszcze bardziej. Zapłaciłeś za coś co inni dostają z przyjemnością, żyj teraz z tą myślą. W mojej opinii awansowałeś na gigaprzegrywa.