Wpis z mikrobloga

Mirki, jak przegryw założy sprawę koksowi, to obliguje się do zrobienia zrzutki, żeby przekazać koksowi na ewentualne odszkodowanie. Sam bym na pewno tego lepiej nie wymyślilił niż koks i po prostu dałbym mu w ryj, klasa Panie koksie, klasa :) Generalnie jestem przerażony że tutaj robienie zdjęć pośladków dziewczyn jest aż tak popierane, w sumie to tak jakby mówić że dziewczyna sama prosiła się o gwałt bo była ubrana w spódniczkę ))¯_(ツ)_/¯ Dokąd zmierzacie Mirki? #dupeczkizprzypadku #przegryw
  • 48
  • Odpowiedz
@niemamskrzydel jełopie Ty, one się tak ubierają i chcą żeby patrzyli się na ich pośladki (to według nich seksowny strój) oraz żeby im robiono zdjęcia ale żeby robił to jakiś chad a nie stulej, tu leży problem.
  • Odpowiedz
@niemamskrzydel No rzeczywiście, rewelacja, brawa dla koksa. Środki współmierne do przewinienia, oby tego anona teraz pobili na ulicy, hehe, nie?
Albo w ogóle niech mu spalą dom, jeszcze lepsza kara!
Seba zrobił to dla wyświetleń, nie z jakichś szczególnych pobudek moralnych- mógł to załatwić bez upubliczniania- anon i tak miałby obsrane cottony.
  • Odpowiedz
@Arsamandi w sumie nie wiem o co chodzi, bo omijam ten upośledzony tag szerokim łukiem, ale jak rozumiem jakiś piwniczak robił zdjęcie dupy laski, a jakiś koks to przyuważył, nagrał i upublicznił :D ?
No to teraz stosując Twoją logikę - skoro niedoszły fotograf nie robił nic złego, dlaczego pokazanie światu, że to robi jest czymś złym i zachowaniem "jak #!$%@?" ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • Odpowiedz
@niemamskrzydel: nie to nie tak jakby mówić, że sama sie prosila o gwałt bo miala spodniczke. To zupelnie dwie rozne sprawy. Gwałt jest to czyn zabroniony i zły moralnie. Fotka z ukrycia jest po prostu niemoralna. I też zalezy dla kogo. Natomiast powiedz mi jaka jest roznica pomiedzy wystawianiem tak dupska na światło dzienne i na widok innych a uwiecznienie tego widoku na zdjęciu dzieki czemu zobaczylo go jeszcze wiecej?
  • Odpowiedz