Wpis z mikrobloga

Mirki, jak przegryw założy sprawę koksowi, to obliguje się do zrobienia zrzutki, żeby przekazać koksowi na ewentualne odszkodowanie. Sam bym na pewno tego lepiej nie wymyślilił niż koks i po prostu dałbym mu w ryj, klasa Panie koksie, klasa :) Generalnie jestem przerażony że tutaj robienie zdjęć pośladków dziewczyn jest aż tak popierane, w sumie to tak jakby mówić że dziewczyna sama prosiła się o gwałt bo była ubrana w spódniczkę ))¯_(ツ)_/¯ Dokąd zmierzacie Mirki? #dupeczkizprzypadku #przegryw
  • 48
  • Odpowiedz
@niemamskrzydel Gościu, ja mam #!$%@? w to. Ten typ co robił zdjęcie dupy, nie zrobił krzywdy ani jej, ani jemu :) Jedynie jest to niesmaczme. Natomiast koksu zachował sie jak #!$%@? upubliczniając to nagranie, po co? Mógł to załatwić z nim. Jak tak bardzo mu przeszkadzało.
  • Odpowiedz
  • 13
@Arsamandi no i widzisz, gdyby załatwił to z nim to by nie było żadnej nauczki, bo obity ryj i ewentualna sprawa za pobicie to żaden biznes, a tak to chociaż niech się poczuje jak te dupy wrzucane pod ten tag :)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niemamskrzydel: Ty to dziwny jakiś jesteś. Koks z filmiku to zasługuje co najwyżej, żeby mu przyładować w ryj czymś ciężkim.


@MiedzygalaktycznyMors: a niby za co?

@niemamskrzydel Gościu, ja mam #!$%@? w to. Ten typ co robił zdjęcie dupy, nie zrobił krzywdy ani jej, ani jemu :) Jedynie jest to niesmaczme. Natomiast koksu zachował sie jak #!$%@? upubliczniając to nagranie, po co? Mógł to załatwić z nim. Jak tak bardzo mu
  • Odpowiedz