Wpis z mikrobloga

#coolstory #heheszki
Mój #rozowypasek po ciąży miał przez jakiś czas zwisajace brzucho a la torba jak u kangura. Któregoś dnia się kapie, ona wchodzi do łazienki coś przy lustrze majstruje. Wciska się przy tym w umywalkę żeby jak najbliżej tylko się przysunac i mówię jej hej coś Ci do umywalki wpadło XD
Hehe
Pobierz
źródło: comment_0qgDUjQizxGByJs0R40wgbf5OYHmSMdO.jpg
  • 151
@deziom: wscieklizne to ma op(bo nie moze przezyc, ze cialo po ciazy nie wrocilo magicznie do formy, pewnie nie wpadl, ze tak sie moze stac) i ty

@Niebadzlosiem: o to, ze jak sie brzydzi mozliwoscia, ze kobieta bedzie potrzebowal kilku miesiecy zeby wrocic nieco do wygladu, a i tak nie nad wszystkim bedzie miec kontrole to sie nie powinno jej zapladniac tylko wynajac surogatke/adoptowac

Utrata ochoty na wspolzycie to co
@analogiczna: Hmm a jeśli to powiedział w żarcie, mega heheszkach, heheszkowym tonem i jednocześnie daje jej znać że mu się podoba; P?
Sam mam spuchnięte kolano, chodzę jak kaleka i znajomi sobie z tego jaja robią i jakoś się nie obrażam tylko przeobrażam to wsio w żart. Można? można :D
Jak facet daje jej poczucie że mimo wsio mu sie podoba, że brzuch wróci na swoje miejsce to moim zdaniem heheszki
Gdyby wszystkie różowe były napięte niczym barania torba jak różowe tutaj, to niebiescy nic by nie robili tylko chodzili i przepraszali XD W normalnym związku jest tak, że można sobie pozwolić na delikatny podjazd w ramach żartu, moja co jakiś czas mi dogryza, że mimo młodego wieku wyskakuje mi coraz więcej siwych włosów i mimo że te siwe włosy mi przeszkadzają to nie obrażam się jak małe dziecko, bo wiem kiedy żartuje
@analogiczna: @janeeyrie:

O #!$%@? jaka wścieklizna xD Uspokójcie się. OP powiedział to w dość humorystyczny sposób, a nie "ty #!$%@? swinio, jusz tyle czaaasu po cionrzy a ty nadal masz bebech jak jakisz Januuusssz!". W normalnym związku różowy by się zaśmiał i pojechał z kontrą na niebieskiego paska, a nie uciekał z łazienki z płaczem xD #!$%@? ile wy macie lat i ile trwają wasze związki? xD Nie po to
@Shatter mam dystans. Po prostu uwazam ze takie zarty z matki swojego dziecka w połogu, ktorej hormony wciaz szaleją jest co najmniej nie na miejscu.
A jeszcze wstawianie takich smiesznych obrazków i publiczne zalenie się ze zona cie nie podnieca i trzeba od 2 miesięcy 'jechac na recznym' jest obrzydliwe. Żałuję ze ona nie moze tego zobaczyć.

A jest to nawet podwojnie żenujące zważywszy na fakt ze op sam wyglada jak tiger
, że na miejscu kobiety w połogu trudno mieć dystans do siebie i do swojego ciała, które ciąża zwyczajnie pustoszy i zmienia, często na zawsze


@kwasnydeszcz: to musimy mieć tu od cholery kobiet w pologu bo na opa polecialy najrozniejsze wyzwiska tych "swiadomych żartów" różowych. Moze ta świadomość nie dosiegnela faktu, ze op nie mówił o wszystkich kobietach po ciąży tylko o jednej. I ona swoje zdanie wyraziła w real life,
@nivenerr: posmiac sie z czyjegos zachowania to co innego niz z wygladu- albo akceptujemy kto jak wyglada albo z nim nie wchodzimy w zwiazek, a jak sie przypasie to tez lepiej powiedziec- dobra, przytylas x kilo i nic z tym nie robisz i jesz codziennie nadal chipsy, musimy to zakonczyc niz bawic sie w zarty

Chcecie to sobie bierzcie rozowe z ktorymi wzajemnie niby w heheszkach sobie wypominacie swoje wady, ale
moja co jakiś czas mi dogryza, że mimo młodego wieku wyskakuje mi coraz więcej siwych włosów i mimo że te siwe włosy mi przeszkadzają


@nivenerr: #!$%@? KROWA JAK ONA ŚMIE, ODMOWA SEKSU DO KONCA ZYCIA TO JEDYNA OPCJA

Ciekawe jak ona by sie czula jakbys wytnal jej wagę!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba masz niską pewnosć siebie że tak to odbierasz :/


@Niebadzlosiem: nie pozwalanie sobie na obrazanie to niskie poczucie wlasnej wartosci, ciekawa obserwacja

I mozna mi cos powiedziec i skrytykowac, ale w normalny ludzki sposob w rozmowie. To, ze sobie nie zycze heheszkow nie znaczy, ze zatykam uszy i nie zycze sobie zadnej krytyki
Ba, nie chcialabym polslepego partnera. Wole miec zwrocona uwage dopoki da sie cos jeszcze ogarnac.