Wpis z mikrobloga

#coolstory #heheszki
Mój #rozowypasek po ciąży miał przez jakiś czas zwisajace brzucho a la torba jak u kangura. Któregoś dnia się kapie, ona wchodzi do łazienki coś przy lustrze majstruje. Wciska się przy tym w umywalkę żeby jak najbliżej tylko się przysunac i mówię jej hej coś Ci do umywalki wpadło XD
Hehe
źródło: comment_0qgDUjQizxGByJs0R40wgbf5OYHmSMdO.jpg
  • 151
@Shatter mam dystans. Po prostu uwazam ze takie zarty z matki swojego dziecka w połogu, ktorej hormony wciaz szaleją jest co najmniej nie na miejscu.
A jeszcze wstawianie takich smiesznych obrazków i publiczne zalenie się ze zona cie nie podnieca i trzeba od 2 miesięcy 'jechac na recznym' jest obrzydliwe. Żałuję ze ona nie moze tego zobaczyć.

A jest to nawet podwojnie żenujące zważywszy na fakt ze op sam wyglada jak tiger
, że na miejscu kobiety w połogu trudno mieć dystans do siebie i do swojego ciała, które ciąża zwyczajnie pustoszy i zmienia, często na zawsze


@kwasnydeszcz: to musimy mieć tu od cholery kobiet w pologu bo na opa polecialy najrozniejsze wyzwiska tych "swiadomych żartów" różowych. Moze ta świadomość nie dosiegnela faktu, ze op nie mówił o wszystkich kobietach po ciąży tylko o jednej. I ona swoje zdanie wyraziła w real life,
@nivenerr: posmiac sie z czyjegos zachowania to co innego niz z wygladu- albo akceptujemy kto jak wyglada albo z nim nie wchodzimy w zwiazek, a jak sie przypasie to tez lepiej powiedziec- dobra, przytylas x kilo i nic z tym nie robisz i jesz codziennie nadal chipsy, musimy to zakonczyc niz bawic sie w zarty

Chcecie to sobie bierzcie rozowe z ktorymi wzajemnie niby w heheszkach sobie wypominacie swoje wady, ale
moja co jakiś czas mi dogryza, że mimo młodego wieku wyskakuje mi coraz więcej siwych włosów i mimo że te siwe włosy mi przeszkadzają


@nivenerr: #!$%@? KROWA JAK ONA ŚMIE, ODMOWA SEKSU DO KONCA ZYCIA TO JEDYNA OPCJA

Ciekawe jak ona by sie czula jakbys wytnal jej wagę!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba masz niską pewnosć siebie że tak to odbierasz :/


@Niebadzlosiem: nie pozwalanie sobie na obrazanie to niskie poczucie wlasnej wartosci, ciekawa obserwacja

I mozna mi cos powiedziec i skrytykowac, ale w normalny ludzki sposob w rozmowie. To, ze sobie nie zycze heheszkow nie znaczy, ze zatykam uszy i nie zycze sobie zadnej krytyki
Ba, nie chcialabym polslepego partnera. Wole miec zwrocona uwage dopoki da sie cos jeszcze ogarnac.
@Shyvana Przez to całe wytaczanie piany nie udało ci się nawet przeczytać ze zrozumieniem komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) OP nie pisał, że go żona nie podnieca tylko że jak się już ogarnęła, że sobie z niej zażartował to się obraziła tak mocno że zakręciła kurek z seksem i przez to OP już drugi miesiąc jedzie na ręcznym - przynajmniej tak wynika z komentarza, do którego się odnosił
Trochę dystansu do siebie.


@Shatter: nie musisz się martwić o mój dystans do siebie, bo gwarantuję ci, że mam go więcej niż ty XD

No i jak nie #!$%@? się w czasie ciąży tyle, żeby przytyć 20kg to brzuch znika szybciej :)


widać jak mało wiesz. kobiety z niedowagą powinny przytyć w ciąży według wskazań lekarzy nawet do 16 kg i jest to w zupełności normalne. poza tym obwisły brzuch sam
@KRISSVector: chyba większość niebieskich komentujących tutaj nie ma pojęcia o ciąży, albo ma w głowie cukierkowy obraz Lewandowskiej, która jest profesjonalnym sportowcem od wielu lat, więc miała wspaniałe, umięśnione ciało, a przed i w trakcie ciąży mnóstwo ćwiczyła, a po porodzie miała opiekunki zapewne i brak naglących obowiązków i stresów to nic dziwnego, że tak szybko wróciła do formy. poza tym nawet ona i tak miała obwisły brzuch co było widać
@kwasnydeszcz: bo wiekszosc kobiet od pierwszego dnia od kiedy wiedza o ciazy zaczyna robic wszystko zeby tylko lezec i #!$%@?, zreszta czesto nawet bez ciazy sa juz mocno otluszczone.
I nie trzeba byc profejsonalnym i bogatym sportowcem zeby w miare szybko wrocic do formy.
Mam swietny przyklad instruktorki tanca, 30+ lat, ktora do 5 czy nawet 6 miesiaca ciazy jeszcze prowadzila zajecia, i teraz po ciazy dalej ma tak samo dobre
Mam swietny przyklad instruktorki tanca, 30+ lat, ktora do 5 czy nawet 6 miesiaca ciazy jeszcze prowadzila zajecia, i teraz po ciazy dalej ma tak samo dobre cialo, a nie grube i brzydkie.


@TomekABC123: porównywanie przeciętnej kobiety, która ćwiczy kilka razy w tygodniu jeśli znajdzie czas pomiędzy swoimi obowiązkami, do instruktorki tańca, która żyje sportem i tańcem od wielu lat i jest to jej praca XDDDDD
@kwasnydeszcz: Moje dwie znajome, przeciętne kobiety, po ciążach jakoś potrafiły się przywrócić do formy z przed ciąży. No trzeciej się nie udało. Jak się jest leniwą #!$%@?ą myślącą, że po ciąży to inne życie o 180 stopni to warto narzekać. Po to są tatusiowie żeby wzięli dzieciaka na spacer lub zabawiać, a mamusia pobiegać.
@KRISSVector: chyba większość niebieskich komentujących tutaj nie ma pojęcia o ciąży, albo ma w głowie cukierkowy obraz


@kwasnydeszcz: chyba wiekszosc rozowych komentujacych tutaj nie ma za grosz rozumu i wrzuca wszystkich do jednego worka. Poza skrajnymi wyjatkami, kazdy dorosly facet zdaje sobie sprawe czym jest ciaza, ze kobieta wychodzaca z pologu nie bedzie przypominac super modelki itd.
Ale ty nadal czujesz sie w obowiazku udowadniac wszem i wobec, jak #!$%@?
@lupaczkokosow: matko z córką, co to ci się za bóle dupki dzieją pod postem XD biedny op :v

No ale kurde, widocznie op ma z żoną takie fajne relacje, że mogą sobie heheszkować w taki sposób i nikomu tyłek z żałości nie pęknie, nie to co na mirko XD
@lupaczkokosow: ale otworzyles puszke pandory pekajacych dup rozowych xD. Pieknie.

Do rozowych, niektore rozowe maja cos takiego strasznego jak poczucie humoru i nawet babeczke by sie usmiechnela. Mam kumpla, ktory co chwile wypowina narzeczonej, ze cos sie jej przytylo (jest wlasnie w ciazy) i widac, ze ma z tego beke taka sama jak on. Troche luzu
jesli to prawda to jestes #!$%@?


@Shyvana: > popłakałabym się na jej miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kwasnydeszcz: > Myślisz, że brzuch po ciąży wchłania się tak szybko jak pokazują w kolorowych gazetach? Szczególnie, że minęło dopiero 2 miesiące.

Trochę empatii w stosunku do swojej kobiety, pajacu.


@nambie:

Hahaha ja #!$%@? xDD rozowe mowia o empatii xD
Zachowujecie sie jak uposledzone i potem zdziwko, ze
Niektórzy nie dorośli do bycia ojcem i tym ktoś jest OP.


@KRISSVector: Mistrzostwo w wyciaganiu wnioskow z dupy
Juz widze jak jako kolezanka doradzasz jej "zostaw go!!!!! To nic, ze jestescie ze soba szczesliwi od lat. Z kobiet nie wolno zartowac!!! Ty, Karyna widziałas tego Matiego? On mysli, ze ma u mnie szanse, co za frajer!"
OP powiedział to w ramach heheszków, co nie zmienia faktu, że na miejscu kobiety w połogu trudno mieć dystans do siebie i do swojego ciała, które ciąża zwyczajnie pustoszy i zmienia, często na zawsze. ja bym się zwyczajnie załamała po takim żarcie i widzę po komentarzach, że nie byłabym w tym odosobniona.


@kwasnydeszcz: To, ze jest wiecej porytych umyslow wcale cie nie ratuje. #!$%@? jak macie taki problemem z facetami to:
porównywanie przeciętnej kobiety, która ćwiczy kilka razy w tygodniu jeśli znajdzie czas pomiędzy swoimi obowiązkami, do instruktorki tańca, która żyje sportem i tańcem od wielu lat i jest to jej praca XDDDDD


@kwasnydeszcz: nono, ale wyganianie przegrywow na silownie/do zmiany trybu zycia to juz ok( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie zmienia to faktu że nie trzeba #!$%@?


@Shatter: ile razy byles w ciazy? Albo Twoja zona?
Nie, to wcale tak nie jest, jak Ci sie wydaje.
Na powrot do stanu sprzed ciazy ma wplyw znacznie, znaccznie wiecej czynnikow niz jedynie ilosc jedzenia pochlanianego w trakcie ciazy. Rowniez geny, stan miesi, skory.
Ba. Wiele osob nie wie niestety, ale bardzo czesto u kobiet w trakcie ciazy dochodzi do rozstepu miesni prostych