Wpis z mikrobloga

#coolstory #heheszki
Mój #rozowypasek po ciąży miał przez jakiś czas zwisajace brzucho a la torba jak u kangura. Któregoś dnia się kapie, ona wchodzi do łazienki coś przy lustrze majstruje. Wciska się przy tym w umywalkę żeby jak najbliżej tylko się przysunac i mówię jej hej coś Ci do umywalki wpadło XD
Hehe
Pobierz
źródło: comment_0qgDUjQizxGByJs0R40wgbf5OYHmSMdO.jpg
  • 151
@Shyvana Przez to całe wytaczanie piany nie udało ci się nawet przeczytać ze zrozumieniem komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) OP nie pisał, że go żona nie podnieca tylko że jak się już ogarnęła, że sobie z niej zażartował to się obraziła tak mocno że zakręciła kurek z seksem i przez to OP już drugi miesiąc jedzie na ręcznym - przynajmniej tak wynika z komentarza, do którego się odnosił
Trochę dystansu do siebie.


@Shatter: nie musisz się martwić o mój dystans do siebie, bo gwarantuję ci, że mam go więcej niż ty XD

No i jak nie #!$%@? się w czasie ciąży tyle, żeby przytyć 20kg to brzuch znika szybciej :)


widać jak mało wiesz. kobiety z niedowagą powinny przytyć w ciąży według wskazań lekarzy nawet do 16 kg i jest to w zupełności normalne. poza tym obwisły brzuch sam
@KRISSVector: chyba większość niebieskich komentujących tutaj nie ma pojęcia o ciąży, albo ma w głowie cukierkowy obraz Lewandowskiej, która jest profesjonalnym sportowcem od wielu lat, więc miała wspaniałe, umięśnione ciało, a przed i w trakcie ciąży mnóstwo ćwiczyła, a po porodzie miała opiekunki zapewne i brak naglących obowiązków i stresów to nic dziwnego, że tak szybko wróciła do formy. poza tym nawet ona i tak miała obwisły brzuch co było widać
@kwasnydeszcz: bo wiekszosc kobiet od pierwszego dnia od kiedy wiedza o ciazy zaczyna robic wszystko zeby tylko lezec i #!$%@?, zreszta czesto nawet bez ciazy sa juz mocno otluszczone.
I nie trzeba byc profejsonalnym i bogatym sportowcem zeby w miare szybko wrocic do formy.
Mam swietny przyklad instruktorki tanca, 30+ lat, ktora do 5 czy nawet 6 miesiaca ciazy jeszcze prowadzila zajecia, i teraz po ciazy dalej ma tak samo dobre
Mam swietny przyklad instruktorki tanca, 30+ lat, ktora do 5 czy nawet 6 miesiaca ciazy jeszcze prowadzila zajecia, i teraz po ciazy dalej ma tak samo dobre cialo, a nie grube i brzydkie.


@TomekABC123: porównywanie przeciętnej kobiety, która ćwiczy kilka razy w tygodniu jeśli znajdzie czas pomiędzy swoimi obowiązkami, do instruktorki tańca, która żyje sportem i tańcem od wielu lat i jest to jej praca XDDDDD