Wpis z mikrobloga

@Asullo: każde ugrupowanie, które nie chce wyprowadzić nas z unii Europejskiej i nie chce narzucać katotalibanu obywatelom, którzy mają w doopie ich zabobony, oraz o proukraińskich poglądach gdyż słaba Rosja jest Polską racją stanu, a prorosyjskie wypowiedzi i powtarzanie kremlowskiej przez Wilka, Brauna i Korwina automatycznie powinno odstraszyć osobę myślącą racjonalnie
@gardzenarodowcami: Chłopie nikt nas za Unii nie wyprowadzi, bo Niemcy na to nie pozwolą, wiesz jak bardzo połączone gospodarki mamy? Przecież oni by się w tym Berlinie zesrali na malinowo. Pomijam, że my w Polsce jeszcze bardziej xD ale to system naczyń połączonych, nie wierzę, że tego nie widzisz. Karta "wyjścia z unii" to zwykły kapiszon, którym straszą ludzie z obecnej opozycji, szkoda, że tak dużo naiwniaków im wierzy, bo, że
jakie ugrupowanie według ciebie jest najlepsze polityczny ekspercie?


@Asullo: nie będę nikomu pisał na kogo ma głosować ale ja jestem zmuszony zagłosować na Koalicje Obywatelska, ponieważ jest jedyną partią zdolną do przejęcia władzy w Polsce, cała reszta jak Lewica albo Konfederacja mają szklany sufit poparcia- nie zdobędą władzy bo nie przekonają do siebie elektoratu centrum, ponieważ bazują na wąskim hermetycznym gronie specyficznych wyborców
@Bloodhorn: oczywiście, że jest ważne social, który poszedłby na dzieci pójdzie na kościół sami konfederaci podpisali się pod dokumentem, który nie ukróci ich finansowania. A co do unii czy ja na prawdę mam to w ogóle jakoś komentować? cała ich narracja od dawna opiera się na dyskredytowaniu UE, udzielasz się prawie pod każdym postem o konfederacji i nie wiesz jakie podejście do UE mają twoi idole? was to łatwiej ograć niż
gardzenarodowcami - @Bloodhorn: oczywiście, że jest ważne social, który poszedłby na ...

źródło: IMG_1786

Pobierz
@Glikol_Propylenowy: konfederacja nigdy nie glosila postulatu wyjscia z UE. Ciagle sie sprzeciwiaja durnym pomyslom unii przez ktore obrywaja nasi obywatele ale to nie jest jednoznaczne z checia wyjscia z tego tworu.

Jakis czas temu atakowali konfederacje ze zrobila kiedys cos takiego jak "Plan bezpiecznego wyjscia z unii europejskiej" czy cos twierdzac ze to postulat wyjscia. W rzeczywistosci konfederacja ZA NASZ RZAD rozpisala plan na wypadek wyjscia (albo wyrzucenia nas) z UE
@Glikol_Propylenowy: oczywiście osoby o tak łagodnych poglądach jak Grzegorz Braun czy Bosak nigdy by czegoś takiego nie zrobili prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jeżeli będą grali polexitem jako "straszak" to środowiska unijne zmarginalizują naszą pozycje jeszcze bardziej niż za czasów PIS i będą traktować nas jak upośledzone dziecko. Poza tym Konfederacja nie będzie rządzić sama, a jedyne zdolności koalicyjne jakie posiada to z Pisem bo łączy