Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki krótka piłka.
Jaką stawkę powinienem policzyć za robienie komuś magisterki, powiedzmy, że nie 100% ale zdecydowanej większości powyżej 80%?
kierunek techniczny, wiedza branżowa, wykonanie części projektowej, kilka pakietów rysunków na konsultacje z promotorem i 8 dni dopinania wszystkiego przed ostatecznym oddaniem.

Nie orientuję się w stawkach, bo nigdy wcześniej nie robiłem za kogoś projektów, a nie chcę policzyć stawki z kosmosu.

#magisterka #studbaza #studbazaproblems #projektowanie #politechnika #pieniadze #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lajsta77: po pierwsze widać że Polacy to naród złodziei i nie uczciwych ludzi - mentalny wschód dlatego tu jest bieda i będzie bieda
po drugie niech sobie będzie taki typ inżynierkiem magistrem i tak z pracy go wywalą
  • Odpowiedz
OP: @lajsta77 tak jakby bez takich jak ja magister czy inżynier cokolwiek znaczył... jest popyt, jest podaż, nie moja wina, że polskie uczelnie kształcą słabo, a system antyplagiatowy wyłapuje tylko zrzynki tekstowe. Inna sprawa, że sam tytuł w branży jest nie wiele warty.
@shadowsof2 Temat raczej zwyczajny, chociaż nie najprostszy możliwy, skala dość duża i parę zmian na bieżąco, założeniem nie był projekt na 5.0 tylko na zaliczenie, obrona dopiero będzie więc zobaczymy co z tego wyniknie, ale rozwiązania raczej poprawne.
@prodigium tak jak pisałem, ta osoba część pracy wykonała sama, a co to znaczy kiwnąć palcem w tym przypadku?
@stillhet co zrobisz, z jednej strony kombinować się opłaca, a za uczciwą pracę cię co najwyżej w-------ą, a co do pracy to faktycznie, z samym tytułem, ta osoba pracy w zawodzie nie znajdzie, potrzebne są dodatkowe atuty i znajomość zagadnień techniczno-prawnych na wysokim poziomie.

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie tlyko polskie uczelnie są słabe, nie ma innowacji czy technologii w Polsce. Ale ludzie to mentalne januszostwo które akceptuje oszustwa, kłamstwa czy kradzież. I nie, nie jest to domena ludzi z PRLu, a ludzi młodych takich jak Ty czy Twój kumpel.
  • Odpowiedz