Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju ma być dobrze? Ja wiem ze komunie itp ale co ci ludzie mają w łbach tak parkując? Brat mnie odbierał i jechaliśmy do domu. Droga przy kościele absolutnie nieprzejezdna. Ludzie parkują na chodniku, na przejściu (!!!) i przystanku. Co najlepsze wjeżdżają do lasu i rozjeżdżają ściółkę (w komentarzach wrzucam) i to nie na drogach a np. Koło przystanku. Najlepsza była akcja na pasach, gdzie z za samochodu wyszła babcia i prawie została potrącona bo kierowca jadący nic nie widział. Ja jeszcze rozumiem jakby nie było żadnego parkingu w promieniu kilometra, ale 400 i 700 m dalej są dwa duże parkingi (skład budowlany i P&R przy stacji pod wiaduktem)! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Apogeum był facet w BMW który zajmowa 1/2 pasa i musieliśmy czekać prawie 10 minut żeby normalnie przejechać (duży ruch, ludzie tez chodzili jak chcieli). Z tego co widziałem później jak jechałem to przyjechała straż miejska i wlepiła ludziom mandaty za to parkowanie. No i może jeden z drugim się nauczą ze nie parkuje się na ulicy/pasach/przystanku/lesie.

#motoryzacja #warszawa #bekazpodludzi #janusze
Pobierz WujekRada - Jak w tym kraju ma być dobrze? Ja wiem ze komunie itp ale co ci ludzie ma...
źródło: comment_rbPaTl82p3RuWf0HAAVcNbmpJywbzZr8.jpg
  • 15