Wpis z mikrobloga

@Onde: A wg Ciebie rzeczy wymienione w tej ankiecie to są powodem do dumy, tak? Nie rozumiem was, przecież akurat wszystko co tam jest wymienione pojawia się również w memach z nosaczem sundajskim. Sama prawda, są to wady naszego społeczeństwa, które należy piętnować i eliminować - na tym polega mądry patriotyzm, a nie na twierdzeniu, że wszystko co polskie jest najlepsze na świecie.
zabory i okupacja to super nagroda


@werdum18: To, żadna nagroda i bez wsparcia Austrii i Aliantów też by to się stało.

Co? Xddddd


To co jest tam napisane. Jeśli bycie Polakiem nie zależy od pochodzenia, tylko od przyjęcia polskiej kultury i dbania o Polskę, to polscy komuniści nie byli Polakami.

Urban.jpg tak było, złapanie takiego śmieciarza to 5 minut roboty i zawsze sie udaje


Złapanie takiego śmieciarza to 10 sekund roboty,
chamstwo 47%. No ale widze dzielnie walczysz w swojej kategorii


@Naxster: Zgodnie z lewicową wykładnią, że można być dumnym tylko ze swoich osiągnięć, czytelnicy wyborczej wstydzą się swojego chamstwa. Ty swoją drogą nie wstydzisz się braku merytorycznych argumentów?

wstydzę się za ten naród który po 30 latach znów oddał się komunie. Wykres jak najbardziej prawdziwy


@xqwzyts: Przecież Partia Razem nie rządzi. Czemu kłamiesz?
@Lawrence_z_Arabii: ale Ty tu gwałcisz logikę i walczysz z wiatrakami. Nie wiem czy Pan Tomasz Żuradzki jest lewakiem, ale załóżmy że jest. To, że ktoś przynależy do jakiejś grupy i ma jakiś pogląd to nie znaczy, że cała ta grupa przedstawia ten sam pogląd. To, że jest się "lewakiem" (co w casualowej dyskusji jest nadużywane), to nie znaczy, że wyznaje się wszystkie poglądy "lewaków" i żaden "prawaków". Tak samo spójrzmy na
@Lawrence_z_Arabii: nie wdtydze wiobec osoby ktora inną opinie okresla niepełnosprawnością umysłową
Do tego nikt nie wstydzi sie osiągnięć toteż nie o nich mowa. To w wykladni prawicowej naly naród jest mniej lub bardziej jednorodna masą i mozna czuc dumę z jego osiągnięć toteż logicznie mozna czuć i wstyd.
Lewicowcy to same cucki, co idealnie odzwierciedla ta ankieta. Wychowuje się ich w poczuciu wstydu przez te #!$%@? i tendencyjne artykuły na gazeta.pl zgodnie z którymi na zachód od Odry trawa jest bardziej zielona.

działalność rządzących

No fakt, PiS w ogóle nie jest z mojej bajki, ale czytelnicy gazeta.pl żyją chyba przeświadczeniem, że naprawdę wszyscy ludzie na świecie żyją naruszaniem praworządności przez PiS. Przecież to naprawdę mało kogo obchodzi, poza tym jacy
@Lawrence_z_Arabii: Nie wstydzę się bycia Polakiem, tak jak ci czytelnicy, jednak myślę, że część z nich mogła źle zrozumieć pytanie. Jak się kraju nie wstydzę, tak wielu ludzi tutaj mieszkających, aż wstyd jakkolwiek bronić. To co jest wypunktowane w tej liście to w większości prawda, która pochodzi z mentalności ludzi, reszta to jedynie specyficzne poglądy czytelników. Jednak cechy charakteru przeciętnego obywatela są dość trafnie wypunktowane, a ty jesteś tego przykładem xD
ale Ty tu gwałcisz logikę i walczysz z wiatrakami. Nie wiem czy Pan Tomasz Żuradzki jest lewakiem, ale załóżmy że jest. To, że ktoś przynależy do jakiejś grupy i ma jakiś pogląd to nie znaczy, że cała ta grupa przedstawia ten sam pogląd.


@PyszneBuleczki: Nigdzie nie twierdziłem, że cała ta grupa popiera ten pogląd.

To, że jest się "lewakiem" (co w casualowej dyskusji jest nadużywane),


Nie wiem po co to piszesz,
polscy komuniści nie byli Polakami.


@Lawrence_z_Arabii: byli

Złapanie takiego śmieciarza to 10 sekund roboty, gdy wyrzuca razem ze śmieciami kartony od paczek, z adresem.


@Lawrence_z_Arabii: a jeśli to gruz albo eternit albo opony lub rtv (90% śmieci w lasach) to po odciskach palców szukamy czy po Rutkowskiego dzwonimy?

Czyli ludzie mają prawo wstydzić się za transwestytów i parady równości,


@Lawrence_z_Arabii: jeśli #!$%@?ą jakieś chore rzeczy to tak