Wpis z mikrobloga

Rozumiem że 'czytelnicy Wyborczej' to taki zamiennik słowo 'lewactwo'? @Laserade to Ty? xD


@Krs90: Czytelnicy wyborczej, to ci którzy brali udział w powyższej ankiecie, w której głosowali "czytelnicy wyborczej". Umiesz czytać, czy nie bardzo?
  • Odpowiedz
ponieważ jest to opinia czytelników Wyborczej, przez nich zebraną opinią części społeczeństwa, sam sobie odpowiedziałeś


@mojemirabelki: Odpowiedziałem sobie też, że czytelnicy wyborczej to jakieś ameby, skoro wolą mówić o cudzych wadach, niż naprawiać własne.
  • Odpowiedz
ponieważ cudze wady łatwiej dostrzec

wolą mówić o cudzych wadach, niż naprawiać własne.

i vice versa


@mojemirabelki: Ja swoje wady systematycznie koryguję, a nie zwalam wszystkiego na wszystko naokoło, czyli na Polskę i Polaków.
  • Odpowiedz
Czytelnicy wyborczej, to ci którzy brali udział w powyższej ankiecie, w której głosowali "czytelnicy wyborczej". Umiesz czytać, czy nie bardzo?


@Lawrence_z_Arabii: Ankieta w serwisie wyborcza.pl, nie trzeba być czytelnikiem żeby brać w niej udział :)
  • Odpowiedz
Rozumiem, że dla ciebie murzyn urodzony w Afryce Polakiem być nie może, bo się w Polsce nie urodził?


@Lawrence_z_Arabii: dla ciebie polakiem jest kazdy kto chce nim byc czy jak? Olisadebe to 100% Polak a Jaruzelski juz nie?

Potwierdzasz tylko moje słowa, lewica narzeka dla własnego samopoczucia i poprawy ego, bo realnie nic nie chce
  • Odpowiedz
Lewicowcy to same cucki


@BigGuy: po czym poznać poważnego rozmówcę, który z pewnością skończył studia socjo czy politologiczne, a przynajmniej nie jest nastolatkiem ferującym wyroki tak jednoznaczne, jak feruje? "CUCKI". xD elitarny przedstawiciel narodu, który ukazuje nam jedyną, słuszną drogę - używa "słowa" "cuck". xDDD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii nie czytam wyborczej, a też mi - może bardziej przykro niż - wstyd za działalność rządzących, katotaliban, chamstwo, niską kulturę zarówno cebulaków jak i polityków i kilka innych, mniej istotnych rzeczy z tej listy.
To nie jest żadna ojkofobia. Jeśli już coś nią jest to udawanie, że wszystko jest super gdy nie jest. No bo co jest bardziej szkodliwe - krytyka #!$%@? rzeczy, i (mam nadzieję) próba ich naprawy, czy
  • Odpowiedz