Wpis z mikrobloga

@Lawrence_z_Arabii: ehhh szkoda mi tego pieknego niedzielnego popołudnia na tą walkę z wiatrakami. Ja podałem wczesniej moją receptę co trzeba zrobić

Nie lepiej przestać brudzić?- Dotyczy całego społeczeństwa bez wyjątków

Ale ta idea nie przyjeła się jakoś dziwnym trafem. > Jesteś zapewne definicją poniższego mema, tak jak podejrzewałem.

"NIECH KTOŚ COŚ ZROBI, bo mi się nie chce, a głupie prawaki namawiają mnie do tego, żebym zaczął naprawiać coś co mi się
  • Odpowiedz
wypraszam sobie, co roku regularnie sprzątałem lasy bedąc w podstawówce i gimnazjum w akcji "sprzątanie świata" piękne czasy


@werdum18: To się nie liczy, bo wtedy sprzątała cała szkoła. Ja sprzątałem prywatnie.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Wstydzić się tego, że część społeczeństwa mówi głośno o swoich prawach i potrzeby zalegalizowania związków jednopłciowych? Coraz więcej konserwatystów popiera małżeństwa jednopłciowe (np. w UK), gdyż zdali sobie oni sprawę, że prowadzą one do zwiększenia standardowych relacji (dwie osoby w związku, zakładanie razem rodziny, zamiast mieć innego partnera co jakiś czas).
  • Odpowiedz
Wstydzić się tego, że część społeczeństwa mówi głośno o swoich prawach i potrzeby zalegalizowania związków jednopłciowych?


@artpop: Czytelnicy wyborczej wstydzą się, że Polacy chodzą do kościoła, więc równie dobrze można wstydzić się za LGBT.
  • Odpowiedz
  • 3
@werdum18 tylko, że za podziały w społeczeństwie odpowiadają w dużej mierze właśnie osoby związane z GW. To jest chyba najgłupsze znalezisko na tej liście. Zobacz sobie komentarze pod praktycznie każdym artykułem na ich portalu (jednym z uznawanych za najbardziej poczytny w Polsce) - pod względem chamstwa, nienawiści, zacietrzewienia i zwyczajnej głupoty nie różnią się one od wysrywów na prawicowych portalikach.
  • Odpowiedz
Nie ma bardziej obrzydliwych hipokrytów od 4konserwy.ru


@dondon: Jest neuropa.de która płacze, że 500+ to rozdawnictwo "dla patologii" a teraz sama domaga się rozdawnictwa, choć gdyby PiS dał im też te pieniądze, to neuropki znowu pisałyby o niepełnosprawnych jako o "plebsie i patologii".

Poza tym nie chciałem go nigdzie zabić.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: a ja próbowałem wchodzić w jakieś serio rozmowy, po tych dwóch komentarzach już nie czytam dalej

Nie powinieneś teraz protestować pod sejmem? Inni niepełnosprawni już tam są.


To, że ktoś się urodził w Polsce, nie znaczy jeszcze, że jest Polakiem
  • Odpowiedz
To, że ktoś się urodził w Polsce, nie znaczy jeszcze, że jest Polakiem


@spere: Jeśli się z tym nie zgadzasz, to czy popierasz zoologiczną wersję przynależności narodowej, gdzie wystarczy się urodzić na określonym "pastwisku" bądź mieć jakieś "święte geny" żeby przynależeć do narodu? XDDD

Jeszcze napisz, że murzyn urodzony w Afryce nigdy nie będzie Polakiem, bo już jest afrykańskim murzynem, a Polak musi się urodzić między Odrą a Bugiem, to
  • Odpowiedz
sadzisz teksty jak Gomułka, ale to mi bliżej do nazizmu


@spere: Argumentum ad Gomułkum XD

Jeśli twierdzisz, że przynależność narodową definiują geny, czy miejsce urodzenia, to oczywiście, że tobie jest bliżej do nazizmu, bo zwyczajnie głosisz część nazistowskich teorii.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: jeśli twierdzisz, że posiadanie dokumentu pd tytułem prawo jazdy kat. B, uprawnia do kierowania pojazdami mechanicznymi do 3,5 tony - to zwyczajnie głosisz nazistowskie zbrodnicze teorie
  • Odpowiedz
jeśli twierdzisz, że posiadanie dokumentu pd tytułem prawo jazdy kat. B, uprawnia do kierowania pojazdami mechanicznymi do 3,5 tony - to zwyczajnie głosisz nazistowskie zbrodnicze teorie


@spere: Czy ty właśnie porównałeś ludzkie życie do jakichś tam papierków i uprawnień?

Coraz
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: mnie bardziej smieszy, ze nieprzyjmowanie murzynow ma wiecej niz cwaniactwo, omijanie prawa, smieci w lasach, agresja na drodze i burdel urbanizacyjny.

Widac jak bardzo media hodują tych "ludzi".
  • Odpowiedz